DirectX 9 w końcu do pobrania

Zapraszamy do komentowania aktualności: DirectX 9 w końcu do pobrania.

Odpowiedzi: 2

Informacje o aktualności:
Publikacja: 20 grudnia 2002
Źrodło: CentrumXP.pl
Ilość odsłon: 3645
 
Świeżynka jak  drut, ale nauczony doświadczeniem nie zrażam się klikam na odnośnik pod tekstem brzmiący "więcej o directx" i już jestem przeniesiony na http://www.centrumxp.pl/ -nie wiem co dalej, bo jakoś slepawym i nic o DX nie widzę.  Wybieram więc - przeciez to nie może byc prawda, że nic nie ma - z menu przeglądarki "edycja" i   "szukaj na tej stronie". Wpisuję directx i............ oczywiście brak znalezionego słowa.
 
Coraz lepiej Wam idzie. tak isę tylko zastanawiam co bedzie gdy dojdziecie do wniosku, że coś z tymi "artukułami" zrobić trzeba. może isę bowiem okazać, ze zacznę wszędzie rozgłaszać - jako ten Zagłoba" "Jam  to niechwalący się uczynił" i co wtedy ?
 
 
 
 
 
Rebe
Dodano
05.06.2006 21:41:01
  • EL NINO 05.06.2006 21:46:06

    "Komentator" wyciagnal z archiwum stary artykul o dx 9 dopisujac "lol". <br />To wszystko na ten temat.

  • Rebe 05.06.2006 22:04:41

    <DIV>EL NINO - nie wszystko, bo "wszystko" to ktręci się w koło jednego. Przeniesiony Portal - nowe teksty i komentarze do nich. A to co stare - nie jest ważne ma lat 3 czy 3 tygodnie - jest nie do omawiania. Zawsze mozna napisać z odwołaniem się do tkaiego tekstu na forum - w OT, w innych itp.</DIV> <DIV>To ta część merytoryczna bardziej, bo w mocy pozostaje formalna - dotycząca odnośników - skoro są w tekstach ,a prowadza w .......du to też chyba jednak nie jest w porżadku.</DIV> <DIV>&nbsp;</DIV> <DIV>Kolejna sprawa to "Komentarz" pisany z poziomu strony - nawet przy wpisaniu nicka - jeżlei nie da isę tego powiązać to po co nickowe pole ?</DIV> <DIV>Jeżlei da, a nie jest zrobione to ......... co to jest ?</DIV> <DIV>Następna sprawa - rzucanie chujami, pizdami i kurwami - pewnie z poziomu forum cenzura zadziała - przy pisaniu z poziomu strony i pokazywanie isę tkaich tekstów na forum.</DIV> <DIV>Można cenzurę ząłożyć ? - Jeżlei tak, a jej nie ma to ...... co to jest ?</DIV> <DIV>Nie mozna cenzurować to moze jednak nie ma Komentarzy w formie otwartej ?</DIV> <DIV>&nbsp;</DIV> <DIV>Wiesz, że mógłbym jeszcze długo, ale wiesz również, że ... już po Wieczorynce.</DIV> <DIV>&nbsp;</DIV> <DIV>PS.</DIV> <DIV>Mnie za jedno niedoróbka, nadgorliwość, czy dziura w skrypcie - nie mnie rozliczają z tego.</DIV>

  • Kuba 05.06.2006 22:12:40

    Forum jest tylko "magazynem" dla komenatrzy. Tu nei ma żadnych błędów, to tak ma funckjonować.&nbsp;Szczerze mowiąc żałuje że od początku nie zrobilem tego działu ukrytego, nie miał byś tyle zmartwień.

  • Rebe 06.06.2006 10:04:46

    <DIV>Czy ukrycie tego kawałka zmieni coś w kwestii wulgaryzmów? - Widzę bowiem, że nie ma znaczenia czy pisac je z poziomu strony czy forum - i tak zostają.</DIV> <DIV>Czy komentowanie rzeczy sprzed lat ma sens ? - Pewnie znajdą się obrońcy takiej formuły, ale ja przy swoim zostanę.Szczególnie, iż wiele wskazuje na to, że nawet przy tych nowych tekstach przewagę mieć będą&nbsp; teksty jednowyrazowe, a w najlepszym razie "luźne" w formie i treści.</DIV> <DIV>&nbsp;</DIV> <DIV>Spojrzeć racz na to i od tej strony - wymiana zdań tocząca się ttaj - na kanwie tego akurat tekstu - odnosi się do zasad ogólnych i dotyczy całości tej części Portalu, a wypowiedzi są przypisane do tego tylko tematu.</DIV> <DIV>Może rzeczywiście należałoby - jestem skłonny rację Ci przyznać - zrobić tylko "magazyn" z przekierowaniami "ku pamięci", a dział służący komentowaniu na forum wyodrębnić.</DIV> <DIV>Dlaczego ? Ano choćby dlatego, że juz parę razy widziałem w obecynch komentarzach pytania odnoścnie czegoś tam w stylu "jak to zrobić dokładniej?" I co z tym zrobić wtedy ?</DIV> <DIV>Zostawić bez odpowiedzi oczywiście mozna, ale z drugiej strony odpowiedzieć wypada i wtedy komentarz zmienia się w ...... forum.</DIV> <DIV>Chyba, że takie wypowiedzie będziecie przenosić tworząc nowe tematy w działach forum(?).</DIV> <DIV>&nbsp;</DIV> <DIV>&nbsp;</DIV> <DIV>&nbsp;</DIV> <DIV>&nbsp;</DIV>

  • Kuba 06.06.2006 11:23:51

    Jakoś to rozwiążemy, żebyś się nie czepiał zbytnio.

lol
Komentarz
Dodano
05.06.2006 21:23:55
CentrumXP.pl
Dodano:
05.06.2006 21:23:55
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1