Direct3D11-problem

Witam.Mam problem z którym nie potrafię sobie poradzić,nigdzie też nic nie mogę znaleźć na ten temat.Może tu ktoś mi pomoże.Mam W7 32 i nie mogę zainstalować gry,Need for Speed Most Wanted 2012,bo w trakcie instalacji wyskakuje komunikat " Ta wersja systemu Windows nie obsługuje składnika Direct3D11" a zaraz potem pojawia się kolejny komunikat "Bład:pakiet D3D11Install.exe nie został prawidłowo zainstalowany.Instalacja zostanie przerwana".Rzecz w tym że mam zainstalowana inna grę wykorzystująca ten pakiet i gra działa poprawnie.Sprawdzałem ustawienia zgodności pakietu i są ustawione na W7.Próbowałem ponownie zainstalować pakiet ale pisze że jest już zainstalowany i nie wymaga aktualizacji.System jest zaktualizowany.Co do ewentualnych sugestii abym skorzystał z pomocy technicznej wydawcy gry to od razu mówię że nie chcę mieć z nimi nic wspólnego.Jeszcze nigdy w niczym mi nie pomogli,to tylko strata czasu.Będę wdzięczny za pomoc.

Odpowiedzi: 2

Dzięki za pomoc.
calwert
Dodano
03.11.2012 14:17:02
Need for Speed(TM) Most Wanted -> D3D11Installer -> D3D11Install.exe -> Właściwości -> Ustaw zgodność z Vistą SP2 i uruchamianie jako Admin.
Ad@$
Dodano
02.11.2012 13:34:10
calwert
Dodano:
01.11.2012 16:26:55
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1