Direct Connect

Mam program Direct Connect program p2p.
ściągam pewną grę na nim od jednego uźytkownika.
Ale znalazłem na tym samym Hubie chyba 5 osób co ma ten samą grę w tej wersji i ma tyle samo MB (taki sam rozmiar).
I wszystkie 5 osób ma zajęte sloty a jedna ma wolny slot (to ta osoba od której ciągnę).
Dałem na wszystkich ACTIVE zamiast PAUSE.
Dlatego źe jak gość od którego ciągnę się rozłączy.
Moje pytanie jest takie, jak np. ciągnę tą grę od jednego gościa i zwolni się miejsce (slot) od innego uźytkownika którego dałem ACTIVE.
I DC będzie od dwóch osób ściągał ten samą grę (ISO)to czy plik się nie uszkodzi, dlatego źe ciągnę od dwóch osób ten sam plik ????

Odpowiedzi: 5

jak skonfigurowac norton personal firewal aby moc sciasciagac jako od slyszalem o jakis portach coby je otworzyc 412,411 ale niewiem o co biega i jak to zrobic :?: :?:
Anonymous
Dodano
04.03.2003 14:24:35
dzieki
Anonymous
Dodano
02.03.2003 15:47:56
ormo:
powiedzcie mi jak to jest z tym DC czy po uruchomieniu zaczyna sam sciągac czy trzeba sie laczyc z Hubem z ktorego ma sciagac.


jezeli cos zaczeles sciagac i sie rozlaczyles/wylaczyles program, to po ponownym wlaczeniu programu musisz polaczyc sie z hubem na ktorym jest uzytkownik od ktorego wczesniej ciagneles. Po wejsciu na hub program zaczyna automatycznie sciagac pliki znajdujace sie w "download queue"
The_judge
Dodano
01.03.2003 23:49:15
powiedzcie mi jak to jest z tym DC czy po uruchomieniu zaczyna sam sciągac czy trzeba sie laczyc z Hubem z ktorego ma sciagac.
Anonymous
Dodano
01.03.2003 20:52:52
Hmm nie spotkałem sie jeszcze z czyms takim ale jesli pliki sa takie same tyle samo mb to raczej sie nic nie stanie.Zawsze warto napisac do goscia w dc i sie zapytac skad ma ten plik :D
Dark Angel
Dodano
16.10.2002 21:40:18
marcin21
Dodano:
16.10.2002 15:25:23
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1