dial-up czyli połączenie modemowe - problem...

Witam, Mam internet z net24 (neostrada w wersji neti) ostatnio przeinstalowywalem system i nie potrafię uzyskać połączenia. Oczywiście korzystałem z pomocy telefonicznej operatora - kilkakrotnie usłyszałem że jest to problem z systemem windows. Objawy są następujące: Po utowrzeniu połączenia sieciowego przy pomocy kreatora (połączenie modemowe) w połączeniach sieciowych widoczna ikona z połączeniem jest ze znaczkiem przypominającym czerowny krzyżyk (jakby sugerowało że kabel sieciowy jest odłączony). Wszystkie potrzebne usługi w systemie są uruchomione. Gdy kliknę na połączenie z net24 nie wyświetla się okno logowania - tylko okno ukazujące właściwości tego połączenia. Po klilknięciu prawym klawiszem myszy na połączenie przycisk POŁĄCZ jest nieaktywny... Jakieś pomysły?

Odpowiedzi: 6

Możliwe, że źle zainstalowałeś sterowniki. Wejdź we właściwiści połączenie (przez PPM) i sprawdź co jest w polu "Połącz używając". Chodzi o to czy tam nie ma tego czerwonego krzyżyka.
krecik
Dodano
13.12.2007 17:49:19
linia neti - sterownik instalowany gdy modem odłączony (speedtouch) to raczej będzie wina samego systemu - czy jedynie co mi pozostaje to instalacja xp od nowa? :/
theniel
Dodano
13.12.2007 09:36:08
Aparat telefoniczny odłączony na czas instalacji?
Endrju
Dodano
13.12.2007 08:38:34
Sterownik do modemu ten dedykowany z załączonej płytki, czy jakiś inny? Jaki modem? Jaka siec telef? Net24 na linii TPSA, czy ciągła linia Netii?
Seeker
Dodano
12.12.2007 23:14:04
...znam to na pamięć już... :( nie pomagają takie działania - jakby brakowało czegoś co jest odpowiedzialne za dial-up biblioteka jakaś? usługi są powłanczane... normalne fatum!
theniel
Dodano
12.12.2007 22:36:18
Zajrzyj do tego -> [url=http://forum.centrumxp.pl/Default.aspx?g=posts&t=93872]http://forum.centrumxp.pl/Default.aspx?g=posts&t=93872[/url] tematu i spróbuj jeszcze raz skonfigurować połączenie. Nie zwracaj uwagi, że tam mowa o neostradzie.
wojtt
Dodano
12.12.2007 22:31:12
theniel
Dodano:
12.12.2007 22:13:53
Komentarzy:
6
Strona 1 / 1