Dekoder haseł Gadu–Gadu online

Prosty skrypt pozwalający odzyskać zapomniane hasło dla numeru komunikatora Gadu–Gadu oraz hasło zabezpieczające profil uźytkownika.

Hasła sa dekodowane bezpośrednio z pliku konfiguracyjnego config.dat.

Dane rozkodowane z plików NIE są zapisywane na tej stronie. Jeśli jednak w to nie wierzysz, po rozkodowaniu hasła, moźesz je równie szybko zmienić.

http://www.pelock.com/

pozdrawiam
Bartosz Wójcik

Odpowiedzi: 1

Co do hasła t wczoraj zapomniałem swojego hasła na gg!! I właśnie próbowałem je zmienić, kombinowałem na wszystkie sposoby!! ściągałem różne programy jakie tylko sie dało, myślałem że gghack pomoże ale nie pomógł!! Każdy jeden program pokazuje że hasło na serweże to 123456789, miałem gg zabezpieczone tylko hasłem na serweże na użytkowniku nie miałem hasła!! Gdy wpisuje hasło 123456789 tak jak pokazuje to pisze że jest nieprawidłowe!! Nie wiem czy da rade jeszcze odzyskać jakoś to hasło?? I przy zakładaniu gg podałem inny mail i teraz nawet nie moge wziąć przypomnienia!! Czy mam jeszcze możliwość odzyskać to hasło? Zależy mi chociaż na zmazaniu dnych z katalogu!  Proszę o odpowiedź i ewentualną pomoc w tej srawie!!! Pozdr
Pioterek9019
Dodano
15.08.2006 21:42:09
PELock
Dodano:
14.04.2006 19:49:25
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1