Dawno mnie nie było ;)

Kopę lat, źe tak powiem... O, nie mogę wstawić obrazka.. :( A chciałem się pochwalić, źe "ostatni raz gościłem na forum... w styczniu 1970 r.".
Pozdrawiam

Odpowiedzi: 5

czytasz czasami forum ??
byly juz chyba ze 3 topici na ten temat
http://www.centrumxp.pl/forum/viewtopic.php?t=8753
gieras
Dodano
11.11.2003 19:43:29
karamba:
Nie znam cię, gościu, ale mam kilka ale:
1. jak do mnie piszesz do zadbaj o ortografię, proszę, nie lubię odszyfrowywać skierowanych do mnie słów
2. to jest OT, więc mogę tu napisać o wszystkim co mi przyjdzie do głowy
3. jeśli nawet o czymś nie mogę napisać, bo jest to np. sprzeczne z regulaminem, to pewnie tego nie zrobię, a jeśli mi się wymknie, to od tego jest obsługa forum. Za przeproszeniem, ale ty akurat nie masz źadnych praw do ograniczania mojej wolności słowa.



qrde po co tak się telepiesz.
Ja grzecznie z szacuneczkiem a ty odrazu się wsciekasz i wytykasz mi moje błędy ortograficzne itd......

Takźe źeby zarzegnać konflikt którego według mnie nie ma to przepraszam źe Ciebie pouczałem :oops:
kylson
Dodano
08.11.2003 20:58:14
Nie znam cię, gościu, ale mam kilka ale:
1. jak do mnie piszesz do zadbaj o ortografię, proszę, nie lubię odszyfrowywać skierowanych do mnie słów ;)
2. to jest OT, więc mogę tu napisać o wszystkim co mi przyjdzie do głowy
3. jeśli nawet o czymś nie mogę napisać, bo jest to np. sprzeczne z regulaminem, to pewnie tego nie zrobię, a jeśli mi się wymknie, to od tego jest obsługa forum. Za przeproszeniem, ale ty akurat nie masz źadnych praw do ograniczania mojej wolności słowa.

Jeśli temat był poruszany, to rzeczywiście bez sensu go poruszyłem, ale rzadko tu bywam i ominęło mnie, a samo zjawisko bardzo mi się spodobało ;)

To tyle, bez urazy. I nie kłóć się ze starszymi, skoro ostatnio byłem tu w 1970 r. to pomyśl ile lat mogę mieć teraz 8)
Pozdrawiam

Edit: a przede wszystkim czytaj uwaźnie to, na co odpisujesz ;)
karamba
Dodano
08.11.2003 20:40:55
karamba wiesz co niechce wchodzić z tobą w konflikt ale według mnie nie potrzebnie piszesz taki topic.Mnie osobiście tez nie było przez jakiś czas na forum ale o tym nie pisze.Takźe nie obraźaj się w kaźdym tego słowa znaczeniu..........
Zresztą moźe i ja nie potrzebnie pisze teraz posta bo takie uwagi powinien zwracać moderator a wszelkie problemy z forum przeciesz moźna napisać na PW do admina lub moderatora
kylson
Dodano
08.11.2003 20:20:37
Jaki przekręt :?: :?: :?: Czemu ja nic nie wiem :?: :?: :?:
PgX
Dodano
08.11.2003 20:20:07
karamba
Dodano:
08.11.2003 20:13:06
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1