Darmowe skanery anytrojan i antyspyware/On–line

Są darmowe skanery on–line:
1/przeciw trojanom – www.trojanscan.com

2/przeciw spyware,tp – www.pestscan.com

Warto :!:

Odpowiedzi: 20

ale pestscan free online tylko wykrywa, nie czyści:(
Anonymous
Dodano
02.01.2004 14:29:11
Chciałem powiedzieć, iź mialem takie badziewie źe zmienialo mi strone startowa w IE i na pulpicie pojawialy sie dwie ikonki 'play online' 'diet pills' i za cholere nie mogle sie tego pozbyc. probowalem wszystkiego ad aware spybot s&D usuwalem wpisy w rejestrze skanowalem kilkoma antytrojanami antydialerami antywirusami i nic!! dopiero ten oto skaner rozwiazal wszystkie moje problemy!!www.pestscan.com na prawde warto!!

pozdroofki
rafalecito
Dodano
02.01.2004 13:57:13
Niezaleznie od tego czy to alarm falszywy czy tez nie – mozesz z tego folderu usuwac wszystko, bo to jest temp.
Odpal w takim razie system awaryjnie i sprobuj to wywalic wtedy.
EL NINO
Dodano
29.09.2003 00:20:57
No wiec tak:
1. Uaktulnilem definicje wirusow
2. Wlaczylem skanowanie systemu
3. Po zeskanowaniu Norton probowal poddac plik kwarantannej a potem usunac, ale sie nie dalo
4. Probowalem go wypier... usunac :P recznie, ale tez sie nie dalo [nie mogl czytac z dysku lub pliku zrodlowego albo cos w tym stylu]

PS. Mozliwe ze to falszywy alarm, ale mozliwe ze nie.
PS2. Ten trojan jest w C:Documents and SettingsMackiewiczUstawienia lokalneTemporary Internet FilesContent.IE5PZVB5H8Ecounter2[1].cab
stahumir
Dodano
28.09.2003 23:56:36
No wiec tak:
1. Uaktulnilem definicje wirusow
2. Wlaczylem skanowanie systemu
3. Po zeskanowaniu Norton probowal poddac plik kwarantannej a potem usunac, ale sie nie dalo
4. Probowalem go wypier... usunac :P recznie, ale tez sie nie dalo [nie mogl czytac z dysku lub pliku zrodlowego albo cos w tym stylu]

PS. Mozliwe ze to falszywy alarm, ale mozliwe ze nie.
PS2. Ten trojan jest w C:Documents and SettingsMackiewiczUstawienia lokalneTemporary Internet FilesContent.IE5PZVB5H8Ecounter2[1].cab
stahumir
Dodano
28.09.2003 23:56:36
Ok, próbujemy dalej.
http://www.trendmicro.com/vinfo/virusencyclo/default5.asp?VName=JAVA_BYTVERIFY.A
Trend Micro pisze, źeby zainstalować Microsoft Virtual Machine w wersji 3810 albo nowszej (oczywiście skanowanie tez jest konieczne :) ). Jest tam teź sposób przywracania ustawień IE i Outlooka, jeśli masz pozmieniane (ale nic o tym nie wspominasz).
wirus
Dodano
28.09.2003 23:31:14
Właśnie, podaj więcej informacji i "przeleć" kompa (bez skojarzeń, please :) ) innym antywirem, np. mks–em jak ci proponuje MarcinX.
Na stronce, którą ci podałem masz nie tylko instrukcję usuwania ale tez opisane jest, co ten trojan robi. Objawy się zgadzają ? Powiem ci tylko, źe teź "miałem" (????) podobnego trojana Byte.Verify, ale zupełnie nic się nie działo – czyli był to fałszywy alarm i inne programy potwierdziły moje zdanie.
wirus
Dodano
28.09.2003 23:15:32
A przeleć Mks online

http://skaner.mks.com.pl/
MarcinX
Dodano
28.09.2003 23:09:08
A dlaczego nic nie dalo ? Pisz no wiecej informacji.
EL NINO
Dodano
28.09.2003 23:06:03
Zrobilem to, co tam napisali, ale to nic nie dalo :(
stahumir
Dodano
28.09.2003 22:36:14
Zrobilem to, co tam napisali, ale to nic nie dalo :(
stahumir
Dodano
28.09.2003 22:36:14
Zrobilem to, co tam napisali, ale to nic nie dalo :(
stahumir
Dodano
28.09.2003 22:36:14
stahumir:
tire:
Są darmowe skanery on–line:
1/przeciw trojanom – www.trojanscan.com


1. Zlapalem trojana, skanowalem Nortonem Antivirkiem 2k2 i wykryl, ze mam takie cos: Trojan.ByteVerify. Probowalem go wywalic, ale sie nie dalo :(
2. Wszedlem na ta stronke, wlaczylem skanowanie i nic nie wykryl... dupiasty ten skaner :twisted:

PS Jak wywalic tego zakichanego trojana?


tutaj masz opis
http://www.symantec.com/avcenter/venc/data/trojan.byteverify.html
wirus
Dodano
28.09.2003 18:35:41
tire:
Są darmowe skanery on–line:
1/przeciw trojanom – www.trojanscan.com


1. Zlapalem trojana, skanowalem Nortonem Antivirkiem 2k2 i wykryl, ze mam takie cos: Trojan.ByteVerify. Probowalem go wywalic, ale sie nie dalo :(
2. Wszedlem na ta stronke, wlaczylem skanowanie i nic nie wykryl... dupiasty ten skaner :twisted:

PS Jak wywalic tego zakichanego trojana?
stahumir
Dodano
28.09.2003 16:44:35
Dziś Avast przyznał się do error`u nt.trojana.No,ręce mi opadły..... :shock:
Wywaliłem trochę folderów wskazywanych przez Avast.
Ale poszło to PC na zdrowie.Tylko nie mnie...... :?

Zwracam honor dla Norton Internet Security 2003 i przepraszam niniejszym Symantec Poland za posądzenia o lenistwo... :P
tire
Dodano
28.08.2003 17:47:07
nie ma programów doskonałych :)
a tak w ogóle to zgadzam się ze slayerem –teź chodzę to tu to tam i nie łapię w tym czasie wirów ani trojanów :)

zgadzam się teź z tire – bo np. lovsan przyczepił się gdy wcale nie byłem "na panienkach" ani czymś podobnym :)

wniosek nasuwa się sam: źeby nie mieć wirów trzeba chodzić po wiadomych stronkach :):):):):)

a tak w ogóle to nie warto ufać tylko jednemu programowi, jak coś u ciebie wykryje to przeskanuj dyski dla pewności innym skanerem, a przede wszystkim sprawdź w necie opis wykrytego wirusa i porównaj czy objawy na twoim kompie zgadzają się z opisem :):) bo często są to fałszywe alarmy
wirus
Dodano
28.08.2003 09:28:42
Spawdźcie jeszcze u Symanteca, są tam dwa skanery :

http://security.symantec.com/sscv6/home.asp?j=1&langid=ie&venid=sym&plfid=23&pkj=TSQQMQCKMRKRFPECDME
Przemysław
Dodano
28.08.2003 03:22:02
A trojan miał gniazdo w WinRar.exe :D

W32.Kuang2 – Avast przyznaje się do błędu!
:!: :D
tire
Dodano
27.08.2003 23:02:11
Albo masz ch..... antywirus [NAV] albo masz szczęście.Bo ja łaźe wszędzie i szukam materiałów do tego działu............ :?
A Norton jest do dupy.I tyle. :evil:
tire
Dodano
27.08.2003 21:33:59
Ja tak sieczasami zastanawiam zkąd te wszystkie trojany i wirusy sie u ciebie biorą.
Ja zaglądam to tu to tam, a wirów w kompie brak. Skanuję sys raz na dwa tygodnie i nic nie ma. Nawet polecany przez ciebie avast nic u mnie nie znajduje.
Qrde albo ja mam szczęście albo się wirusy mnie poprostu nie imają. Z czego jestem jak najbardziej zadowolony :)
SLAY3R
Dodano
27.08.2003 20:53:15
tire
Dodano:
26.08.2003 21:20:57
Komentarzy:
20
Strona 2 / 3