Czyszczenie rejestru

Gdy ściągnę trial, zazwyczaj po 30 dniach kończy mi sie licencja. Mam więc pytanie: czy jak wyczyszczę rejestr to po ponownym zainstalowaniu programu mogę go ponownie używać przez 30 dni? Czy to jest legalne? I w jaki sposób mam skutecznie usunąć wszelki ślad danego programu? Np Adobe lub inne triale

Odpowiedzi: 1

[quote=BarteX]Gdy ściągnę trial, zazwyczaj po 30 dniach kończy mi sie licencja. Mam więc pytanie: czy jak wyczyszczę rejestr to po ponownym zainstalowaniu programu mogę go ponownie używać przez 30 dni?[/quote] Nie przejdzie to dla wszystkich programów. Niektóre modyfikują index.dat w danych profilu, więc taki numer nie przejdzie. [quote=BarteX]Czy to jest legalne?[/quote] De facto jest ok, ale musiałbyś jeszcze spojrzeć dokładniej do licencji, ale np. MS nieraz niesmialo sugerowal, ze dla Windows Server 2008, ktory jest na 180 dni, mozna odinstalowac produkt typu trial i zainstalowac ponownie, co da kolejne 180 dni testowania. [quote=BarteX]I w jaki sposób mam skutecznie usunąć wszelki ślad danego programu? Np Adobe lub inne triale[/quote] Możesz się zaopatrzyć w programy, które monitorują rejestr i dane na dysku, które są zmieniane i podczas instalacji wersji trial określić, które pliki musisz przywrócić do wcześniejszego stanu.
Ad@$
Dodano
06.02.2009 23:23:01
BarteX
Dodano:
06.02.2009 22:29:33
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1