czym film na HDD ???

witam! czy zna ktoś moźe program za pomocą którego moźna zgrać film na twardziela? ewentualnie link czy cuś!!!!!!!!! POZDRAWIAM :lol:

Odpowiedzi: 7

Z tego co pamiętam jest program który naprawia filmy w formacjie avi oile dobrze pamiętam to nazywa się DivxFix czy jakoś tak albo odwrotnie.
Jak naprawi klatki to przynajmniej film nie powinen stawać na uszkodzonych klatkach tylko przeszkoczyć do następnej dobrej klatki filmu.
Życzę powodzenia :)
marcin21
Dodano
26.03.2003 14:14:39
Z tego co pamiętam jest program który naprawia filmy w formacjie avi oile dobrze pamiętam to nazywa się DivxFix czy jakoś tak albo odwrotnie.
Jak naprawi klatki to przynajmniej film nie powinen stawać na uszkodzonych klatkach tylko przeszkoczyć do następnej dobrej klatki filmu.
Życzę powodzenia :)
marcin21
Dodano
26.03.2003 14:14:39
dziwne ... uszkodzone klatki i przekopiowac sie nie da – moze plyta cd uszkodzona ? to wtedy moze sie nie dac, moze naped zajechany...

ale w kazdym razie mozesz zrobic obraz cd za pomoca chocby clone (skoro sobie radzi jak mowisz) i potem odtworzyc ten film z wirtualnego napedu cd ...
rozwaiaznie troch na okretke ale...


co do postu radrunnera
na plycie VCD znajduje sie plik z rozszerzeniem *.dat (duzy plik)i to jest film – przekopiowac ten plik na hdd i odtwarzac. ewentualnie zmienic rozszerzenie pliku na *.mpg zeby bylo elegancko

regards
hyde
Dodano
26.03.2003 11:59:26
no dobra! ale np. jak kopiuje sobie film za pomocą clone cd i wykrywa mi uszkodzenie klatki, no to clone sobie poradzi. jak później taki film odtwarzam to mi w tym miejscu staje, popycham go o kilkanaście sekund i idzie dalej. i tu jest problem. taki film z uszkodzonym kawałkiem za diabła nie pójdzie normalną metodą na twardziela.juź tak miałem przy kilku filmach....... :lol:
aligator
Dodano
30.01.2003 01:45:31
Ja zawsze tak robie tradycyjnym sposobem (kopiuj–wklej) i niemam zadnych problemów no chyba ze płyta jest zabezpieczona przed kopiowaniem ale to jest zadkosc
gd14
Dodano
30.01.2003 01:35:29
ja moźe wyjaśnie o co mi chodzi! potrzebuje zgrać normalny film divx na twardziela w celu jego obejrzenia źeby nie odtwarzać z cdroma. strzasznie mnie wkurza ten szum i chyba nawet to lepiej dla napędu. a normalną metodą/kopiuj–wklej/ nie wszystkie filmy przechodzą/kawałek uszkodzony i juź kicha/. kiedyś w necie widziałem coś takiego, ale teraz nie mogę tego znaleźć....pozdro... :lol:
aligator
Dodano
30.01.2003 01:28:49
to zaleźy jaki film [w jakim formacie] ale:
divx – windows albo jakiś inny os
dvd – voby moźesz zgrać np. VobDec na dysk a potem zrobić z tego divxa FlaskMPEG DVD Selector [tylko nie wiem czy te progsy działają pod xp]
vcd i svcd – nie mam pojęcia :]
roadrunner
Dodano
30.01.2003 01:19:00
aligator
Dodano:
30.01.2003 00:44:14
Komentarzy:
7
Strona 1 / 1