Czy wymienione wpisy zawarte w logu z DSS to infekcja lub możliwość niestabilnośći systemu?

Witam wszystkich informatyków i mądrych userów z długoletnim stażem i praktyką i proszę o odpowiedż czy pozycje: C:\WINDOWE\system32perfc 015.dat C:\WINDOWS\system32perfh 015.dat w logu z DSS to sygnał jakiejś infekcji lub możliwość niestabilności systemu? W załączeniu link do całego loga z DSS: http://wklej.org/id/231b5f3d76 W komputerze działy się drobne dziwne rzeczy np.ikony Tor i S&D raz były widoczne w zasobniku systemowym a przy następnym starcie systemu "ginęły" by po restarcie ponownie się pojawić.Uważając,w/g podpowiedzi mądrzejszych że przyczyną moż być aktualizacja S&D do wersji 1.6 usunełem tę aplikację.Ikona Tora przestała znikać z zasobnika ale niepokoją w/w pozycje ze skanu DSS-em.Proszę o pomoc lub rozwianie mych obaw. Pozdrawiam wszystkich mądrych i uczynnych userów i z góry dziękuję.

Odpowiedzi: 3

Wczoraj sprawdzałem i nie działał. Dziś jest OK.
Żółty
Dodano
22.08.2008 14:13:45
Czy możesz podać dlaczego w/g Ciebie link do loga jest nieprawidlowy? Kliknęłem na tego linka i otworzyła się strona wklej.org z wymienionym logiem z DSS. Pozdrawiam.
andrzej.awm
Dodano
22.08.2008 13:37:52
Link do loga DSS jest nieprawidłowy. A perfc015.dat raczej wskazuje na licznik narzędzia performance monitor.
Żółty
Dodano
21.08.2008 11:11:59
andrzej.awm
Dodano:
15.08.2008 23:52:43
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1