Czy wejdzie mi Vista

Witam! Jestem nowym użytkownikiem forum i nie wiem czy wybrałem dobry temat... Kupiłem na Allegro komputer i zastanawiam się nad zainstalowaniem Visty. Czy będzie płynnie chodzić? A może zostać przy Xp?A może Windows 7? Oto parametry mojego blaszaka: -Procesor Intel Pentium 4 3ghz -1.5 gb Ram -Grafika GeForce 5500

Odpowiedzi: 3

Nie wydaje mi się, aby wszystkie dane, jakie można uzyskać losowo z pięciu portali - były tak "strasznie" zaniżone. A jak masz dobrego kompa a coś nie wchodzi, to jednak nie masz dobrego kompa. Generalnie wątek przeradza się z wolna w dyskusję więc przenoszę.
XanTyp
Dodano
22.02.2010 06:57:48
Patrzyłem na wymagania ale podobno są strasznie zaniżone. A w ogóle z np.grami często jest tak że wymagania są niskie a i tak jak masz dobrego kompa to nie wejdzie albo się będzie cięło:neutral:
pyzior
Dodano
21.02.2010 20:04:42
  • Veers 22.02.2010 10:14:43

    [quote=pyzior]... A w ogóle z np.grami często jest tak że wymagania są niskie a i tak jak masz dobrego kompa to nie wejdzie albo się będzie cięło:neutral: [/quote] Do gier - kupuje się konsolę. W twoim przypadku to nawet byłby rozsądniejszy wydatek pieniędzy, ponieważ .... nie masz dobrego kompa. Wracając zaś do pytania - pozostań przy XP.

Tak ciężko znaleźć info o wymaganiach systemu? http://windows.wvista.pl/wymagania.php To samo tyczy się innych systemów. To jest na prawdę takie skomplikowane? #-o
XanTyp
Dodano
21.02.2010 19:28:37
pyzior
Dodano:
21.02.2010 17:30:56
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1