Czy warto??

Ściągnąłem sobie programem LimeWire spakowany plik nazywa sie "Windows Longhorn 2006 Completo DVD Autorun" chcialem go zainstalowac na partycji E no i gdy instalowałem pisało źe jeszcze zostało 18 min i nagle system pozamykał wszystkie programy i się uruchomił ponownie. System LONGHORN zaczął się ładować i wyskoczyło niebieskie okienko w biosie(a miało być czerwone :lol: ) źe instalacja sie nie powiodła czy do poprawnego zainstalowania longhorna niezbędny jest format c i instalowanie na c??
:twisted: :evil: :twisted: :evil: :twisted: :evil: Troche mi szkoda formatować c czy ktoś juź miał tą instalkę czy coś jest z nią nie tak?? Z góry dzięki za odp.!!!!

Odpowiedzi: 4

...mam zainstalowany porgram LimeWire, ale proponowane jest jeszcze zainstalowanie dodatku do tego programu – LimeWire Manager...ten dodatek potrafi przyspieszyc pobieranie plików i sprawdza czy nie sa one uszkodzone...jedyna jego wada jest to, ze instaluje sie razem z "modulem adware"...czy moze mnie ktos naprowadzic co to jest ten "modul" i czy warto zainsalowac sobie ten dodatek ??..z góry dziekuje za wszystkie wskazówki..
Control
Dodano
26.08.2005 00:16:14
i to sie nazywa beta tester :)
kolego to źe to pirat to niemasz sie czym chwalić, i co myślisz źe ktos ci pomoźe??
Podaj jaka to wersja ??
powiem tyle źe na kaźdej partycji da sie zainstalować a nie na c :)
Ale trzeba umiec
Ile tamta partycja ma mega??
Jaki to system?
la_verdad
Dodano
11.07.2005 11:53:33
koleś to nie to forum wejdź na forum hackowanie.pl albo coś takiego
Cwenu
Dodano
11.07.2005 11:51:17
daruj sobie. to co ściagnołes juz prawdopodobnie odniosło zamiezony skutek.
cybull
Dodano
10.07.2005 18:07:47
dam12
Dodano:
10.07.2005 17:34:38
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1