Czy warto instalować XP

Mam problem bo nie wiem czy warto instalować Xp. Aktualnie mam 98. Czy moźna zainstalować Xp na drugiej partycji dysku, a 98 pozostawić tam gdzie jest. Czy podczas włanczania komputera będzie pytał który system uruchomić. I czy będzie moźna bez problemów wrócić do 98 w razie czego... Pomóźcie....

Odpowiedzi: 3


A po co crack a wersja korporacyjna dla firm ! ta na pewno nie zwolni wam po kilku dniach nieprzerwanej pracy ani moźe nawet po latach z uwagi na mozliwosc automatycznego sprawdzenia i wymienienia brakujących lub nie oryginalnych plików systemowych. Pozatym prawie wszystko chodzi pisane na stare systemy windows a jak nie to zawsze mozna dac tryb zgodnosci
WIEC SAJONARA WINDOWS 98 BO ZA DWA LATA NIKT NIE BEDZIE PISAŁ POD NIEGO PROGRAMÓW I GIER
zbor
Dodano
30.05.2002 18:47:09
Jesli masz 9x to na innej partycji zainstaluj xp i bedziesz mial do wyboru w xp jest boot menager ale pamietaj ze instalowanie xp rob z pod 9x bo menager moze sie nie zainstalowac
Anonymous
Dodano
02.05.2002 15:05:31
Z tym Windowsem XP nie jest tak miło jak sie mysli.
Po pierwsze prawdą jest, źe jest bardzo, ale to bardzo stabilny.
Po drugie rzeczywiście dziła bardzo, ale to bardzo szybko.
Niestety ma swoje wady.
Brakuje mu DOS'a, chodź lepiej chodzą w nim gry dosowskie niz na Windowsie ME.
W zaleźności od płyty głównej i procesora moga w nim nie chodzić niektóre gry (większość).
Ale gdy ma się wolny komputer, to lepiej nie przesiadac się na XP, gdyź ten po paru dniach zacznie chodzić tak jaby chciał a nie mógł.
I istnieje jeszcze jeden PROBLEM z crackiem (nie kaźdy go ma i nie kaźdy posiada wersje zcracowaną lub orginalną)
Anonymous
Dodano
30.04.2002 20:42:31
Anonymous
Dodano:
27.04.2002 20:27:47
Komentarzy:
3
Strona 2 / 2