Czy usunięcie cookies pomoźe??

Mam taki problem z forum, źe jak na nie wchodze, to widzę ewidentnie, źe są nowe posty (choćby po pomarańczowymn elemencie i dacie), jednak gdy naciskam na: "Zobacz posty od ostatniej wizyty", to pokazuje mi się, źe nie ma postów spełniających dane kryteria. Proszę o pomoc. A moźe to problem z forum??

Odpowiedzi: 8

Dobreprogramy zaczęły tak działać – Forum na CentrumXP zdąźyło się naprawić zanim spróbowałem tego sposobu (rzutem na taśmę :D ). Czyli ogólnie jestem bardzo zadowolony 8)
Pawek
Dodano
02.12.2003 08:37:11
A co ? Dziala w ten sposob u Ciebie ?
EL NINO
Dodano
02.12.2003 02:08:23
EL NINO:
Mialem kiedys identyczna sytuacje i wydaje mi sie ze to sprawa proxy przez ktorego sie laczylem. Ominalem to w sposob dosc zabawny – na forum wchodzilem bezposrednio do "Zobacz posty od ostatniej wizyty" (link do Ulubionych) i nie wchodzilem na glowna strone forum za zadne skarby. Po pewnym czasie samo przeszlo jak wczesniej samo sie spierdzielilo :P :lol: .
Ale z przyzwyczajenia wchodze na nowe posty bo wygodniej.


Kurde EL NINO, co ja bym bez Ciebie zrobił. Ty i te Twoje pomysły. :mrgreen:

... Gdzie ten EL... a mam ... "+" :mrgreen:

Moźe mi się tez naprawi kiedyś.
Pawek
Dodano
01.12.2003 19:39:21
Mialem kiedys identyczna sytuacje i wydaje mi sie ze to sprawa proxy przez ktorego sie laczylem. Ominalem to w sposob dosc zabawny – na forum wchodzilem bezposrednio do "Zobacz posty od ostatniej wizyty" (link do Ulubionych) i nie wchodzilem na glowna strone forum za zadne skarby. Po pewnym czasie samo przeszlo jak wczesniej samo sie spierdzielilo :P :lol: .
Ale z przyzwyczajenia wchodze na nowe posty bo wygodniej.
EL NINO
Dodano
01.12.2003 19:23:39
Powiem jak ja mam, moźe tak samo ale wyjśnie :wink:
Jak wejde na Forum no to widac źe sa nowe posty, nowe tematy, ale jak wejde źeby zobaczyć posta albo w jakikolwiek dział i potwm wróce spowrotem "piętro wyzej" :lol: to juź niepokazuje źe sa nowe posty tylko wszystkie tematy sa takie same białe :cry:
I potem niewdiadomo co jest nowe a co nie.
Jest jeszcze tak źe jak wracam poprzec "wstecz" ten Explorerowy to nie znikają pomarańczowe ikonki, ale ale od powenego czasu i to mi niepomaga i jest tak samo biało :?
Co sie dzieje do licha :?: :!: :!: :!:
Krzychooo
Dodano
01.12.2003 17:29:29
Usunąłem ciasteczka, ale wielkiej poprawy nie widzę. Mnie dopiero teraz zaczęło się tak robić i to cały czas :!: Podobna sytuacja ma miejsce na dobreprogramy.com, a odziwo na Jamie Mastasze jest wszystko dobrze.
Pawek
Dodano
29.11.2003 21:49:08
Ja teź mam taki problem.
Pod Operą jak i pod Explorerem to samo.
Usunięcie cookies nie pomaga,dzieje się tak raz na kilkanaście,kilkadziesiąt otwarć.
Przyzwyczaiłem się :D :wink: .
MarcinX
Dodano
29.11.2003 21:46:30
juz mi sie tak zdazalo

http://www.centrumxp.pl/forum/viewtopic.php?t=7945&highlight=pomaranczowe

ale jak mozna przeczytac w powyzszym topicu nikt niewie co z tym zrobic. :?
gieras
Dodano
29.11.2003 21:43:41
Pawek
Dodano:
29.11.2003 21:31:22
Komentarzy:
8
Strona 1 / 1