Czy to wina Net framework 2.0 ?

Mam problem z trzema aplikacjami. Z tego co wiem potrzebują Net framework 2.0 Chodzi o Mpeg4toolkit, Mpeg4modifier i Keepass 2.1.3 Strona domowa tych programów to sourceforge.net. Pierwsze dwa nie instalują się w systemie. Ponowne ich pobranie, nawet starszych wersji i odpalenie daje ten sam efekt/komunikat. Komunikaty wszystkich 3 są niemal takie same, różnią się tylko numerem ID Niedawno odinstalowałem program Photoshop i potwierdzałem usuwanie jakichś plików (być może współdzielonych) i zdaje się, że to było coś związane z Framework. Programem do monitorowania procesów, widziałem, że aplikacje dostają się podczas uruchamiania do katalogów Net framework 2.0. Nic nie dało przywracanie systemu, więc powróciłem do obecnego stanu. Naprawa (o ile jest konieczna) z dodaj/usuń domaga się pliku netfx20a_x86.msi którego nie ma na moim dysku (to normalne?) Co mogę jeszcze zrobić? Oto komunikat o błędzie: [url=http://latwapraca2006.republika.pl/obrazki/m4t.jpg]Komunikat[/url] Komunikaty pozostałych programów jak pisałem różnią się tylko nr. ID Mam zainstalowane kilka wersji Net framework i ich aktualizacje, trochę się obawiam przed reinstalką któregokolwiek z nich. Zresztą to nie takie proste pewnie. System mam XP Professional Program "Recover4all pro" pokazuje mi dużą ilość plików usuniętych z katalogu windows, katalogów framework, system32 i innych, ale nie wiem które powinienem przywrócić i czy powinienem w ogóle coś przywracać :) Większość z nich była zapewne usunięta podczas przywracania systemu, a przywracałem do różnych punktów. Edit: Znalazłem w sieci sposób na naprawę Net framework 2.0 sp2, bo chyba tego teraz spróbuję. Powiedzcie czy taka komenda z linii poleceń powinna coś pomóc ? msiexec /fpecmsu {C09FB3CD-3D0C-3F2D-899A-6A1D67F2073F} REINSTALL=ALL /l*v %temp%\netfx20sp2_repair_log.txt /qb Wklepać to ręcznie zajmie trochę czasu, ale czy to coś pomoże i nie namieszam jeszcze bardziej? Sprawdziłem nowo pobraną aplikację, która też korzysta z tej wersji framework i też się nie uruchamia. Też taki sam komunikat. Czy ktoś, coś podpowie??? Cokolwiek podpowie??

Odpowiedzi: 0

krzysiek032
Dodano:
01.03.2011 14:35:41
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0