Czy to może być prawda.....????

WItam !!!

 

Kilka dni temu zainstalowałem sobie 32-bit'wą wersję Vista RC1 i jak wielu z Was mam mnóstwo problemów z tym związane.

Odwiedziłem ostatnio sklep komputerowy i sprzedawca powiedział mi,że w przyszłości system Vista,obsługiwać bezbłędnie będą tylko te kompy,które juz dziś mają nalepkę "Compatybile with Vista" reszta "idzie na śmietnik" !!!???

Nie chce mi sie w to wierzyć aby Microsoft pozbawił wielu setek(a może nawet milionów) użytkowników "starych" kompów możliwości korzystania z Visty,ale wszystko mozliwe....

A co Wy o tym sądzicie..??? Czy w (chyba ??) sierpniu gdy Vista będzie miała oficjalną premierę,ludzie będą mieć te same problemy co dziś....????

Odpowiedzi: 1

hihihi to stek bzdur ja se pujde do sklepu i poprosze o tą nalepke którą da mi mój kolega i co będę mógł wtedy za darmo korzysta z visti to jest smichu warte microsoft gbyby cos takiego zrobił to by prowie nikt nie korzystał z visty. Czyli poprostu twój sprzedawca chcał cie naciągnąc na nowego kompa. A premiera jest planowana na listopad dla firm a dla nas na styczeń a nie na sierpień twój sprzedawca cie wbłąd wprowadził.

Mi sie obiła taka versja że jeżeli do zakupionej licencji werji oem windowsa xp dokupie do niej licencje soware avisor (licencja zbiorowa) w ciągu 80 dni od daty zakupu to wtedy mam prawo do darmowej wersji windows vistia (czyli otrzyma vistie za darmo) ale microsoft postawił warunek trzeba to zrobic do 30 września 2006 roku(liczy sie data zakupu windowsa).  

I wtedy wkraczają te twoje nalepki czyli potwierdzenie że ten komputer co kupujesz z windowsem vistą.  Wiencej nic takieko z tymi nalepkami nie jest związane bo inaczej pisło by na oficjalnej stronie windowsa visti w strefie get redy a nic takiego nie ma.

Huherko1
Dodano
16.10.2006 22:01:06
Munder
Dodano:
16.10.2006 16:32:23
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1