Czy takie coś istnieje?

Mój kolega powiedział mi , że jak się ma słaby komputer i niektóre gry nie działają w jego przypadku to GTA 4 . To można na jakieś stronie ( powiedział , że pamięta adres www ale mi nie powie ) można zdalnie sterować przez internet komputerem który ma już zainstalowane gry w które można grać i że ten komputer ma wysokie parametry . No i ja bym też tak chciał . więc proszę mi powiedzieć czy to kłamstwo lub prawda , jesli prawda to gdzie mogę coś takiego znaleść .

Odpowiedzi: 3

[quote=bmw5256]Mój kolega powiedział mi , że jak się ma słaby komputer i niektóre gry nie działają (...) można zdalnie sterować przez internet komputerem który ma już zainstalowane gry w które można grać i że ten komputer ma wysokie parametry . No i ja bym też tak chciał[/quote][quote=rockets93]TAKIE COŚ NIE ISTNIEJE ![/quote]Trochę się [b]Rockets[/b] chyba pospieszyłeś z tym capsem i wykrzyknikiem. Poniekąd jest takie rozwiązanie, ale tylko do pewnego stopnia. Przetestowałem więc wiem, że tak można, choć nieco się czasami przyduszało. Trik polega na zdalnym przejęciu zarządzania drugim kompem. Oczywiście wiąże się to ze zgodą właściciela i jego bezczynnością przed monitorem. Co prawda - nie odpalałem przy tym GTA4, ale GTA SA - to jednak nie ma za dużego znaczenia jaka gra. Wszystko wtedy już zależy od wydajnego transferu łączy obu komputerów.
XanTyp
Dodano
24.06.2009 07:32:41
[quote=bmw5256]Mój kolega powiedział mi , że jak się ma słaby komputer i niektóre gry nie działają (...) można zdalnie sterować przez internet komputerem który ma już zainstalowane gry w które można grać i że ten komputer ma wysokie parametry . No i ja bym też tak chciał[/quote][quote=rockets93]TAKIE COŚ NIE ISTNIEJE ![/quote]Trochę się [b]Rockets[/b] chyba pospieszyłeś z tym capsem i wykrzyknikiem. Poniekąd jest takie rozwiązanie, ale tylko do pewnego stopnia. Przetestowałem więc wiem, że tak można, choć nieco się czasami przyduszało. Trik polega na zdalnym przejęciu zarządzania drugim kompem. Oczywiście wiąże się to ze zgodą właściciela i jego bezczynnością przed monitorem. Co prawda - nie odpalałem przy tym GTA4, ale GTA SA - to jednak nie ma za dużego znaczenia jaka gra. Wszystko wtedy już zależy od wydajnego transferu łączy obu komputerów.
XanTyp
Dodano
24.06.2009 07:31:33
TAKIE COŚ NIE ISTNIEJE ! Jedyne o czym podobnym słyszałem jest fakt, że ma wyjść jakieś "urządzenie", dzięki któremu podczas gry na PC dane tejże gry mają być pobierane z jakiś serwerów(?), co obniży wymagania sprzętowe, a tym samym podwyższy wymagania szybkości połączenia internetowego. Jeśli gdzieś się pomyliłem - proszę mnie poprawić.
rockets93
Dodano
23.06.2009 23:00:42
bmw5256
Dodano:
21.06.2009 22:47:51
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1