Czy taki firewall wystarczy?

Witam, czy komputer jest wystarczająco chroniony przed hakerami i innymi włamaniami??? Mam sprzętowego firewalla na routerze Linksys WAG200G (gdzieś czytałem że firewall w routerach jest bezużyteczny), zaporę systemową (słyszałem że jest słaba) i firewall w pakiecie Eset Smart Security 4.2.40.10 (mam co do tego firewalla "mieszane myśli") Jeżeli zapory te niewystarczająco chronią, to mam jeszcze niezainstalowanego COMODO Firewalla (wersja FREE). Z góry dziękuje za odpowiedzi :) (Do modelatora: jeżeli to zły dział, przepraszam i proszę o przeniesienie)

Odpowiedzi: 3

[quote=Adixin12692]... Mam sprzętowego firewalla na routerze Linksys WAG200G .... zaporę systemową (słyszałem że jest słaba) i firewall w pakiecie Eset Smart Security 4.2.40.10 .... mam jeszcze niezainstalowanego COMODO Firewalla (wersja FREE) ...[/quote] Wow - i wszystko to by chronić komputer przed hakerami .... po czym odpalasz klienta P2P i wszystkie FW można o kant kuli roztrzaskać. "MANIE" Firewalla - to deczko mało, a trzymanie 3 włączonych na jednym systemie (jak on na to pozwolił ?) to już po prostu szczyt szczytów. Postaw sobie jeszcze serwer proxy, i nawiązuj połączenie z internetem za pomocą 'anonimizerów' łączy, tylko nie zapomnij jeszcze zamknąć komputer w jakimś szczelnym pomieszczeniu, odizolowanym od promieniowania elektromagnetycznego (i koniecznie bez szyb!). Na dobry początek możesz zaczerpnąć ideę z Mission Impossible - choć i w tym filmie udowadnia się że nie ma miejsca do którego nie da się włamać ....
Veers
Dodano
04.07.2010 13:48:37
To jest normalna odpowiedź. I wcale nie było mi do śmiechu. Żadna aplikacja nie da Ci całkowitej pewności.
XanTyp
Dodano
04.07.2010 06:09:43
Na hakerów jest jeden sposób, który zawsze zadziała i da Ci 100% pewności. Wyłącz kompa.
XanTyp
Dodano
03.07.2010 23:15:51
  • Adixin12692 04.07.2010 00:24:26

    [quote=XanTyp]Na hakerów jest jeden sposób, który zawsze zadziała i da Ci 100% pewności. Wyłącz kompa.[/quote]Hehe bardzo śmieszne, czekam na normalne odpowiedzi....

Adixin12692
Dodano:
03.07.2010 20:09:19
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1