czy .NET Framework jest potrzebny?

tak jak w temacie zastanawiam się, szukam w necie ale nie potrafię znaleźć odpowiedzi na to konkretne pytanie: czy .NET Framework jest potrzebny do gier, do drukarki, skanera na razie po formacie i zainstalowaniu win xp sp3, sterów raczej wszystkich, i podstaw jak office, KIS-a, irfana i adobe, a także najnowszego directX i quick time na razie chodziło mi wszystko a po zainstalowaniu gry "Transport giant" przy próbie jej włączenia wyskoczyło mi okieno, że wystąpił problem właśnie z tą aplikacją-grą i zostanie ona zamknięta stąd moje pytanie czy zainstalowanie .NET Framework rozwiąże ten problem i którą wersję ewentualnie 1, 2 czy 3? czy wszystkie? przed formatem miałam dwie pierwsze wersje wszystko grało ale może to sp3 jest przyczyną, bo wcześniej miałam sp2 a wiem że są gry które chodzą na sp1 a na sp2 już nie może tu jest podobna sytuacja, gra chodziła na sp2 a na sp3 już nie pódzie? jakieś sugestie? bardzo proszę WiktoriaK

Odpowiedzi: 1

Nie wiem jak jest z innymi drukarkami ale moja HP potrzebuje NET Framework inaczej nie ruszy zadno jej oprogramowanie. Jeśli chodzi o gry nie spotkałem sie z żadną która by tego potrzebowała. Ale różne programy potrzebuja tego. Jednym z nich jest napewno NASA World Wind. Lepiej jest miec NET Framework. Nigdy nie wiesz na co trafisz, a poza tym to nie zajmuje az tyle miejsca by miało to jakiekolwiek znaczenie nawet dla samego dysku. Czy jest potrzebne? Samemu systemowi raczej mało potrzebny jeśli wogóle. To programy na nim instalowane mają większe powinowactwo do tego. Ja tam mam i nie narzekam. Poza tym musze miec ze wzgledu na drukarke. Jesli masz program na którym ci zalezy a ten potrzebuje NET to nie ma co się zastanawiać. W konccu to nie gryzie. Pozdro
Aves81
Dodano
24.10.2008 01:45:34
WiktoriaK
Dodano:
06.09.2008 17:33:37
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1