CZY NAPRAWDĘ NIKT TU NIE ZNA SIĘ NA OFFICE 2003?????

Dziwi mnie to ze nikt tutaj nie podjal tematu wyswietlenia tekstu w nowym Wordzie w Office 2003...
Nikt tez nie zna odopwiedzi na moje pytanie....


CZY NIKOMU NIE PRZESZKADZA BEZSENSOWNE WYSWIETLANIE PRZEZ Worda HIPERŁĄCZ???!!!!

Moim zadniem jest to bardzo powazny problem i ogromna niedogodnosc...
O co chodzi?:
Kiedy w poprzednich wordach z Office XP czy 2000 wpisywalo sie adresy mailowe czy adresy swrn WWW word poprostu podswietlal je na niebiesko i podkreslal:
http://www.onet.pl
spadajstad@spadaj.pl

TERAZ ZAS interrestuje je tak:
{HYPERLINK http://www.onet.pl} lub cos takiego

TYM SAMYM ZMIENAJĄ DE FACTO ICH TREŚĆ A PRZEDE WSZYTSKIM DŁUGOŚĆ i powoduje źe stają sie N I E C Z Y T E L N I E....

Jest to szczegolnie wkurzajace gdy w dokumencie mamy ich wiele, albo np przy robieniu tabel z zawartoscia wlasnie linkow czy mail...To wymusza poszerzenie komorek co jest wysoce niewygodne....

BARDZO PROSZE O POMOC MOZE KTOS WRESZCIE ODPOWIE MI NA TO PYTTANIE:::
:oops: :oops:
JAK TO CHOLERSTWO WYŁĄCZYĆ!!!!!!!???????
:oops: :oops:

Odpowiedzi: 8

moze to nie jest sopsob zupelny ale gdy napiszesz i zrobi sie z niego hiperloncze zrob spacje a nastepnie backspace i juz nie jest hiperlaczem.Wielki mi tez problem
Fala
Dodano
10.04.2004 10:44:57
Narzędzia–>Opcje–>Widok: Odznacz "Kody Pól"
Anonymous
Dodano
29.03.2004 00:01:41
Witaj

Dziwna sprawa z tym Twoim problemem dotyczacym hyperlinkow.
Ja mam u siebie Offica 2003 wersja professional i nie mam takich problemow, wszystkie adresy internetowe wyswietlane sa poprawnie.
Dodam, ze nie instalowalem zadnych poprawek na Offica i nic nie zmienialem w ustawieniach programu.
Mam Windowsa XP professional z SP1 i kilkoma drobnymi porawkami.
mark54
Dodano
09.03.2004 10:57:34
johnybravo:
Dziwi mnie to ze nikt tutaj nie podjal tematu wyswietlenia tekstu w nowym Wordzie w Office 2003...
Nikt tez nie zna odopwiedzi na moje pytanie....


CZY NIKOMU NIE PRZESZKADZA BEZSENSOWNE WYSWIETLANIE PRZEZ Worda HIPERŁĄCZ???!!!!

Moim zadniem jest to bardzo powazny problem i ogromna niedogodnosc...
O co chodzi?:
Kiedy w poprzednich wordach z Office XP czy 2000 wpisywalo sie adresy mailowe czy adresy swrn WWW word poprostu podswietlal je na niebiesko i podkreslal:
http://www.onet.pl
spadajstad@spadaj.pl

TERAZ ZAS interrestuje je tak:
{HYPERLINK http://www.onet.pl} lub cos takiego

TYM SAMYM ZMIENAJĄ DE FACTO ICH TREŚĆ A PRZEDE WSZYTSKIM DŁUGOŚĆ i powoduje źe stają sie N I E C Z Y T E L N I E....

Jest to szczegolnie wkurzajace gdy w dokumencie mamy ich wiele, albo np przy robieniu tabel z zawartoscia wlasnie linkow czy mail...To wymusza poszerzenie komorek co jest wysoce niewygodne....

BARDZO PROSZE O POMOC MOZE KTOS WRESZCIE ODPOWIE MI NA TO PYTTANIE:::
:oops: :oops:
JAK TO CHOLERSTWO WYŁĄCZYĆ!!!!!!!???????
:oops: :oops:

Słyszałeś o czymś takim jak poprwki dla produktów Microsoftu??? Są bardzo popularne i jest ich w brud (w końcu to microsoft :–))
Anonymous
Dodano
01.03.2004 01:40:00
Ja w pracy uzywam Office 2003 i nie mam z tym problemu :). Ale moze jest to tym spowodowane ze mam zainstalowana poprawke !

Pozdrawiam !
Anonymous
Dodano
28.02.2004 11:52:58
johnybravo, to ze nikt nie odpowiedzial na Twoje pytanie nie upowaznia Cie do tego, zeby robic z posta wielkanocna kolorowanke – netykieta sie klania.

Nie uzywam Office 2003 (szkoda mi kasy), zostalem przy 97, ale moze znajdziesz to czego szukasz w Narzedzia –> Opcje Autokorekty czy jakos tak.
EL NINO
Dodano
24.02.2004 23:09:55
Sam tez nie wiem dlaczego nie ustawiono tego domyslnie tak jak do tej pory...ale niestety

Co do szperania w opcjach i konfigracji w wordzie (juz to zrobilem i to ladne paredziesiad minut) niestety nic nie znalazlem.


Przez ta wlasnie niechlubna wlasciwosc musialem spowrotem wrocic do Office XP....

MOze ktos jednak znalazl gdzie to sie wylacza....
Anonymous
Dodano
24.02.2004 17:41:19
Spokojnie... Przeglądnij opcje programu... Nie wierzę, aby nie dało się tego zmienić. Dziwię się w ogóle, źe tak jest ustawione domyślnie :?
Pawek
Dodano
24.02.2004 17:03:51
johnybravo
Dodano:
24.02.2004 13:26:56
Komentarzy:
8
Strona 1 / 1