Czy musze wypalić Win2003?

Nie chcę mi się iść po płytki do sklepu wójka, czy zainstaluje Windows 2003 z dysku?

Odpowiedzi: 8

proste i logiczne jejku kaźdy to wie a na przyszłośc Slay... zanmim napiszesz pomyśl
Piszący_Bzdury
Dodano
07.02.2004 18:25:41
tym razem pisze do załoźyciela tematu :)
jaki masz system ? jeśli masz xp moźesz ściągnąć plik o nazwie tweakNT.exe i on skonwertuje twoją winde na serwera 2003 i zlikwiduje tzw timebomb. jak chcesz moge ci podesłać mailem to jak mi podasz swój. jeśli chcesz zainstalować 2003 jako jedyny system to musisz mieć go na cd. Jeśli chcesz go zainstalować na partycje inną np D: to nie potrzebujesz cd :) mozesz załadować obraz do image drive w nero ;) i spokojnie zainstalujesz sobie :) jednak na twoim miejscu i tak bym sobie wypalił na cd źeby zwolnić se miejsce i w ogóle z praktycznych powodów :) pozdro
Anonymous
Dodano
07.02.2004 17:37:51
co ty gadasz za bzdury? Ja zainstalowałem 2003 z wirtuala! co z tego źe instalacja odbywa siępo restarcie? przecieź on najpierw zrzuca pliki do instalacji na dysk....... Piszący bzdury pisze bzdury? to ty piszesz bzdury panie wymądrzalski hehe a koleś na bank ma jakiś system teraz bo jakoś musiał umieścić post. Pozdro
Anonymous
Dodano
07.02.2004 17:15:53
co ty gadasz za bzdury? Ja zainstalowałem 2003 z wirtuala! co z tego źe instalacja odbywa siępo restarcie? przecieź on najpierw zrzuca pliki do instalacji na dysk....... Piszący bzdury pisze bzdury? to ty piszesz bzdury panie wymądrzalski hehe a koleś na bank ma jakiś system teraz bo jakoś musiał umieścić post. Pozdro
Anonymous
Dodano
07.02.2004 17:15:53
SloY... co ty piszesz jakoś Windowsa Xp i Me dało się zainstalować przez kompa i co ty na to nie przewidziałaś tego.
Piszący_Bzdury
Dodano
07.02.2004 14:20:48
Dzięki za odpowiedzi. Jest mały problem. Mam system plików NTFS, z DOSa nie ma do niego dostępu...
danielzywczak
Dodano
06.02.2004 23:02:18
Piszący_Bzdury:
włóź do Wirutalnego Cd i po sprawie :) no a dysku pewnie pojdzie czemu ma nie iść

Piszacy_Bzdury piszesz bzdury

A to ciekawe jak wsadzi obraz płytki do wirtualnego napędu w kompie w którym nie ma źadnego systemu. A nawet jak jest to i tak przecieź część instalacji odbywa się po ponownym uruchomieniu kompa i jak wtedy włoźysz obraz do wirtualnego napędu???

danielzywczak musisz mieć pliki z płytki na dysku, i dyskietkę startową. Odpal kompa z dyskietki, przejdź do dysk:folderz_plikami_instalacyjnymii386winnt.exe i instalujesz.
SLAY3R
Dodano
06.02.2004 18:30:08
włóź do Wirutalnego Cd i po sprawie :) no a dysku pewnie pojdzie czemu ma nie iść
Piszący_Bzdury
Dodano
06.02.2004 15:51:07
danielzywczak
Dodano:
06.02.2004 15:19:21
Komentarzy:
8
Strona 1 / 1