Czy moge?

Czy moge udpadowac swojjego long horna z wersji 4074 do nowszej jak tak to jak mam to zrobic?

Odpowiedzi: 10

dla chcącego nic trudnego* – to w kwestii upgradeu


ale nie ma tej opcji dostepnej i uwieź mi źe mimo róźnym modyfikacjom nie włączy się update longhorna do wyźszej wersji, jesli on ma na kompie 4074 to dopiero jak sciągnie bete 1 będzie mógł ją updatować do wersjibeta bez formata :)
stosunkowo niedawno, głosno w sieci.

zgadzam się z toba, tyle źe nabór się skończył, ach to pech, nie wszyscy zainteresowani nawet wiedzieli źe kaźdy mógł się zgłosić :D
a na mnie akturat trafiło , źe jak były zapisy na wersje 4074 udało mi się dostac i się ciesze :)
i od tej pory po wyjści nowego builda dostaje na mejla linka do osu, teraz zapewne z niecierpliwościa czekam na beta 1 :lol:
w archiwum tego działu jest nawet jeden, który ma LH po polsku.

własnie widziałem, niejaki golota czy jak mu tam, ale powiem ci takźe źe nie ma źadnego problemu nad spolszczeniem longhorna, ja z nódów spolszczyłem wersje 5048, ale zresztą nie ma potrzeby tego robić jak się zna english, a u mnie z nim nie ma problemu :)
la_verdad
Dodano
27.07.2005 11:48:50
la_verdad – dla chcącego nic trudnego* – to w kwestii upgradeu. tyle, źe – i tu witaj licencjo – to tak samo legalne jak i uźywanie.
Zaś co do testów i betatesterów – ja wiem, Ty wiesz moźe i warto by inni się dowiedzieli samemu sięgając do źrodeł, bo o tym akurat jak się dobór odbywa było , stosunkowo niedawno, głosno w sieci.

*w archiwum tego działu jest nawet jeden, który ma LH po polsku.
Rebe
Dodano
27.07.2005 11:40:31
saund:
Czy moge udpadowac swojjego long horna z wersji 4074 do nowszej jak tak to jak mam to zrobic?


nie w tej chwili tak aopcja jest wyłączona, bedzie ina dostepna najwcześniej w becie 1 visty a nie longhorna
Pewnie źe moźesz – zgodnie z instrukcją , której Ci –wraz z licencją – Miceosoft udzielił


troszeczke sie pomyliłes, w licencji msa jest jasno napisane źe nie mozna uploadować do wersji nastepnej, to znaczy jak ma zainstalowanego longhorna 4074 i włozy płytke z lgh 5048 nie uploaduje go poniewaź ta opcja jest całkowicie wyłączona :D
Będzie dopiero dostepna w becie 1
Ew. załapać się do programu testerów Microsoftu


niestety nabór beta testerów się zakńczył, teraz microsoft solidnie wybiera ludzi którzy się do takiego programu zgłosili
Tak więc kolega musi czekac rok , do oficjalnej wersji chyba źe ja ukradnie z p2p


Jesli chodzi o problem z zainstalowanym lgh i win xp, to ci dam rade taka, nic juz nie zrobisz poniewaź, zamiast instalowac na innej partycji systemowej zainstalowałeś go na xp, plik boot.ini został zmodyfikowany i tym sposobem go juź nie odzyskasz, musisz formata zrobic,nie radze ci narazie juz instalowac lgh, poczekaj rok, wtedy zmienisz xp na viste a nie teraz, dla ciebie taki system sie nie przyda :)
la_verdad
Dodano
27.07.2005 11:25:58
saund – skoro juź się tu dopisąłeś w tej samej sprawie to temat poświęcony samemu uruchamianiu usunięty zostął.

Do rzeczy:
1.Sprawdź wpisy w boot.ini.
2.Napraw rozruch z konsoli odzyskiwania – bootcfg /rebuild jakis pewnie.

O tym wszystkim znajdziesz w archiwum – o boot.ini nawet przyklejony temat w dziale XP.
Rebe
Dodano
27.07.2005 11:18:04
Dobra odpowiem kumpel mnie zbajerowal ze jest zajebisty no i moze fajny jest i wogule ale nic pod niego niechodzi wiec wiesz.. myslalem ze wszystko bedzie OK. a tu nic nie chodzi. nawet glosu nie mam. wiec teraz musze oblukac jak uruchomic system xp bo go nie usunolem tlylko zainstalowalem drugi system :] ale jak daje zeby uruchomil XP to i tak LH sie daj –.– (przywlaczaniu kompa mam takie menu i moge wybrac LH albo XP) mozde wiesz o co chodzi?
saund
Dodano
27.07.2005 10:53:36
saund a ja zapytam się bo mnie ciekawi:
Po co ci ten longhorn dzisiaj.
1. Dla szpanu (kolesiom gału wyłaźą :shock: z zazdrości i podziwu)
2. Dla jaj
3. Jestem piratem do bulu
4. Chcę sprawdzić o co w tym chodzi i jak fajniuche to do sklepu albo na stadion XX lecia :wink:
Bo źe w pracy ci potrzebny to nie uwieźę.

PS. nie czuj się urarzony ja tylko pytam !
Pan i pastuch
Dodano
27.07.2005 02:04:18
saund:
najbliztym czasie powienienem miec juz orginal


Jak juź pisałe za rok jak dobrze pójdzie :wink:
MarcinX
Dodano
26.07.2005 20:03:59
Uzyskałes juź – w innnym topicu – odpowiedź, źe nie ma wersji legalnej dostępnej powszechnie.
W związku z powyźszym starać się mozesz – w przyszłym roku – system kupic.
Ew. załapać się do programu testerów Microsoftu i pracując w jego ramach uźywac wersji Beta od producenta otrzymanej.
Rebe
Dodano
26.07.2005 20:03:13
Sorka (moze jestem wielkim noobem) Ale jak w wczesniejszym tematem napisalem ze niestety mam piracka wersje w najbliztym czasie powienienem miec juz orginal i chcialem was poprosic o ta instukcje –.– bardzo prosze (A czy to napewno pirat jesli sciaglem z neta?)
saund
Dodano
26.07.2005 19:59:09
Następny betatester.
Pewnie źe moźesz – zgodnie z instrukcją , której Ci –wraz z licencją – Miceosoft udzielił.
Rebe
Dodano
26.07.2005 19:57:01
saund
Dodano:
26.07.2005 19:50:06
Komentarzy:
10
Strona 1 / 1