Czy mogę to usunąć??

Witam pojawiły mi się jakieś pliki nie wiadomo skąd( w katalogu WINDOWS). Czy mogę je usunąć i jakie będą tego konsekwencje.

Odpowiedzi: 3

Odpowiedziałem zgodnie ze stanem faktycznym. Pliki, który unaoczniłeś idiotycznie wielkim screenem, były niczym innym jak kopiami plików aktualizacji systemu, które to ów właśnie tam tworzy i przechowuje na wypadek, gdyby właścicielowi zechciało się odinstalować dowolną z nich. Spodziewam się, że wkrótce napiszesz posta - czy mogę włączyć komputer bez internetu, albo inną bzdurę. Forum nie jest poradnią dla laików pytających o pierwsze kroki. Od tego jest szkoła. Forum tylko pomocną dłonią w sytuacji, kiedy ktoś na prawdę potrzebuje tej pomocy. Przez twoją niewiedzę padł ci system, bo poruszasz się w tym środowisku jak słoń w składzie porcelany - tak samo na tym forum. Masz w głębokim poważaniu wszelkie elementarne zasady poszanowania innych użytkowników i reguł, którymi się oni tu otaczają - za to spodziewasz się, że będziemy tańczyć wokół ciebie i cackać się jak ze zdechłym jajem. Otóż widzisz, trafiłeś na kogoś, kto ci nie odpuszcza i wytyka każde potknięcie, co pewnie bardzo boli, ale nikt nie będzie cię tu wychowywał klepaniem - na pociechę - po ramionkach. Nie grożę Ci. Nie muszę zniżać się do pustosłowia. Obiecuję Ci to. Jeszcze jedno naruszenie netykiety lub regulaminu i zawieszę Cię na miesiąc bez uprzedzenia. Z moderatorem się nie dyskutuje. Każdy post, jaki od dziś napiszesz - nie będący związanym z duchem forum - będzie leciał w niebyt. Koniec offtopu. Zamykam.
XanTyp
Dodano
07.10.2010 01:29:13
przez twoją DURNĄ i niekompetentną odpowiedź system mi padł i teraz siedzę u kolegi piszę na forum ( ty mi GROZISZ??)
dodrion
Dodano
06.10.2010 21:39:36
Możesz. A jak wystawisz jeszcze raz takiego kobylastego screena - dostaniesz miesięcznego bana za permanentną ignorancję wszystkiego. I wszystkich. Bez uprzedzania.
XanTyp
Dodano
06.10.2010 18:35:45
dodrion
Dodano:
06.10.2010 18:00:01
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1