Czy moderator XanTyp jest normalny??

Zalogowalem sie dzis na tym forum, pomyslalem - napisze pare postow i moze komu pomoge. Bosh, naskoczyl na mnie jakis maniak ktory udziela sie w kazdym poscie. Jest tak madry ze strach mu odpisywac. Zwie sie XanTyp. Doczepil sie jak to nazwal za odkopywanie starych watkow. Czy to moja wina ze one leza na pierwszej stronie? Natknalem sie w paru postach na opinie ludzi ktorzy tez od pierwszego kontaktu z tym osobnikiem mieli go dosyc. (boje sie pisac bo moze popelnie jakis blad ortograficzny i zostane zlinczowany) Czy to jest prywatne forum tego wladcy? Czy inni moderatorzy nie moga jakos wplynac na ten autorytet? XanTyp - zostaw ten watek, poczytaj co mysla o Tobie inni

Odpowiedzi: 2

@pik78pl Jeśli szukasz ludzi "normalnych" to racz odwiedzić forum - dajmy na to o [url=http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=5947956&start=0]takie[/url], i tam sobie odkopuj co ci się żywnie podoba, i oceniaj kogokolwiek sobie zechcesz oceniać. Logując się tutaj - obowiązują cie zapisy regulaminu. Jeśli ci one nie odpowiadają - to droga wolna. Śmiem twierdzić że Internet jest w stanie pomieścić nawet twoja wiedzę. Pozwoliłem sobie na odblokowanie tematu i dopisanie tych kilku słów, by zwrócić ci uwagę na kilka elementarnych zasad higieny, o których albo nie wiesz, albo zapomniałeś. Pierwsza brzmi: jak sie piszesz tak cie inni beda czytali. Nie masz szacunku dla siebie - nie oczekuj go od kogoś innego. (to tak w temacie linczowania) Kiedy zaś otrząśniesz się trochę - przyjmij dobrą radę: nieważne kto i jakim szefem jest - bo JEST szefem. I jeśli masz rację - to idziesz do szefa i mówisz mu na osobności co o nim myślisz, a nie idziesz na plac apelowy i wrzeszczysz ile sił w płucach że to kutwa, zdzierca i że wyzyskuje murzynów. Robisz tak dlatego, że w pierwszym przypadku masz pewną szansę że szef cię wysłucha, może nawet nagrodzi za zwrócenie uwagi na jakiś problem. W drugim przypadku masz pewność że wyleje cię na zbity pysk bez mrugnięcia okiem. Jeśli szef wyleje cię za pierwszym razem - to możesz się udać do wyższej instancji. W drugim przypadku - pozostaje ci już tylko najwyższa instancja (o ile jesteś wierzący). To by było na tyle z mojej (czyli innego moderatora) strony.
Veers
Dodano
02.02.2010 00:58:26
Nie muszę. Od tego jest PM. Wyżaliłeś mi się już tam - wystarczy. Wątek zostawiam - niech Ci będzie ^^
XanTyp
Dodano
01.02.2010 13:25:00
pik78pl
Dodano:
01.02.2010 13:13:41
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1