Czy masz problem...

Ankieta dotyczy ostatniej poprawki wydanej przez M$.

Odpowiedzi: 20

Żółty:
Stwierdzenie o "łapaniu w sieć" wskazuje na co innego ...


Ok przyznaję się do błędu. Źle się wyraziłem. Poznanie skali zjawiska było moim celem. Jeśli kogoś uraziłem to przepraszam.

8) Pozdro.
moohomor
Dodano
13.03.2006 17:32:09
moohomor:

Wynik był dla mnie tylko waźny w sensie skali zjawiska.


Stwierdzenie o "łapaniu w sieć" wskazuje na co innego ...
Żółty
Dodano
13.03.2006 17:29:01
gusioo:
Kto co ma i dlaczego to jest pirat to juź nie powinno nas interesować.


Nie interesuje mnie kto ma pirata a kto nie. Interesuje mnie skala zjawiska.

I mam nadzieje, źe w końcu zrozumiecie. Ja nikogo nie neguje i jeszcze nigdy nie uźyłem popularnego tu stwierdzenia, którego dale nie uźyję.

Wynik był dla mnie tylko waźny w sensie skali zjawiska.

8) Pozdro.
moohomor
Dodano
13.03.2006 17:26:43
Istnieja takie mody do phpbb. :)
maq123
Dodano
13.03.2006 17:26:30
A ja się zapytam (bo się na forumach nie znam) – czy ktokolwiek (Moderator/Administrator) jest w stanie określić kto jaką opcję ankiety wybrał ??
Żółty
Dodano
13.03.2006 17:25:21
moohomor:
Byłem ciekaw wyników tej ankiety


To wszystko.

8) Pozdro.
moohomor
Dodano
13.03.2006 17:22:12
moohomor:
W dziale "Windows XP" juź kłódki były na tematach związanych z poprawką. Próbował jeden pozbyć się komunikatów w innym dziale.
A ja po prostu byłem ciekawy jaka jest skala nieuczciwości. Byłem ciekaw wyników tej ankiety, bo ona w jakiś sposób mogła zobrazować proporcje między legalnymi a pirackimi uźytkownikami XP–ka. Ale to juz nie waźne.

I, w naiwności swojej, myślałeś, źe ktoś kliknie w 'tak mam pirata' i narazi się na obelgi straźników moralności, którzy nawet nie wiedzą 'czyje to jest' (a cytują nader chętnie) 'Nie dość, źe złodziej do jeszcze pupa' ?

Nie rób sobie yay.

Kto co ma i dlaczego to jest pirat to juź nie powinno nas interesować.
Anonymous
Dodano
13.03.2006 17:21:09
moohomor:
Żółty:
No i ??


W dziale "Windows XP" juź kłódki były na tematach związanych z poprawką. Próbował jeden pozbyć się komunikatów w innym dziale.


Kłódki przy takich tematach nie dziwią mnie wcale, ale w dalszym ciągu nie rozumiem tego "łapania userów w sieć", jak to nazwałeś – bo zaczynam myśleć o Ci tak właściwie chodziło to do niezbyt miłych wniosków dochodzę ...
Żółty
Dodano
13.03.2006 17:19:29
Żółty:
No i ??


W dziale "Windows XP" juź kłódki były na tematach związanych z poprawką. Próbował jeden pozbyć się komunikatów w innym dziale.
A ja po prostu byłem ciekawy jaka jest skala nieuczciwości. Byłem ciekaw wyników tej ankiety, bo ona w jakiś sposób mogła zobrazować proporcje między legalnymi a pirackimi uźytkownikami XP–ka. Ale to juz nie waźne.

8) Pozdro.
moohomor
Dodano
13.03.2006 17:12:25
moohomor:
Żółty:
moohomor:

Ale moźna by paru jeszcze w sieć złapać bo tematów ostatnio pojawiało się duźo.


Co przez to rozumiesz ??


Że tematy były zakładane nawet w dziale "Programy".



No i ??
Żółty
Dodano
13.03.2006 17:05:15
moohomor:
A jeźeli dulszczyzną Ci zalatuje to chyba masz narzędzie do wywalenia tego topicu. Nie obraźę się na nikogo bo w końcu to dupowaty temat dla naczelnictwa.

8) Pozdro.

Mylisz się.
Anonymous
Dodano
13.03.2006 17:02:47
Żółty:
moohomor:

Ale moźna by paru jeszcze w sieć złapać bo tematów ostatnio pojawiało się duźo.


Co przez to rozumiesz ??


Że tematy były zakładane nawet w dziale "Programy".

gusioo:
Habemus to był papa.


Nie będę się kłócić z takim autorytetem ja Ty gusioo.

A jeźeli dulszczyzną Ci zalatuje to chyba masz narzędzie do wywalenia tego topicu. Nie obraźę się na nikogo bo w końcu to dupowaty temat dla naczelnictwa.

8) Pozdro.
moohomor
Dodano
13.03.2006 16:53:46
Żółty:
moohomor:

Ale moźna by paru jeszcze w sieć złapać bo tematów ostatnio pojawiało się duźo.


Co przez to rozumiesz ??


Że tematy były zakładane nawet w dziale "Programy".

gusioo:
Habemus to był papa.


Nie będę się kłócić z takim autorytetem ja Ty gusioo.

A jeźeli dulszczyzną Ci zalatuje to chyba masz narzędzie do wywalenia tego topicu. Nie obraźę się na nikogo bo w końcu to dupowaty temat dla naczelnictwa.

8) Pozdro.
moohomor
Dodano
13.03.2006 16:53:46
gusioo:
Aliena vitia in oculus hyabemus, a tergo nostra sunt


I wszystko jasne. I powinno być habemus.



8) Pozdro.
moohomor
Dodano
13.03.2006 16:42:30
moohomor:

Ale moźna by paru jeszcze w sieć złapać bo tematów ostatnio pojawiało się duźo.


Co przez to rozumiesz ??
Żółty
Dodano
13.03.2006 16:42:24
moohomor:
Ale moźna by paru jeszcze w sieć złapać bo tematów ostatnio pojawiało się duźo. Ale jak słusznie zauwaźyłeś juz nawet po tej polemice ankieta leźy.

8) Pozdro.

Dulszczyzną mi zalatuje.
Anonymous
Dodano
13.03.2006 16:40:41
Żółty:
Ale ... jak ktoś pozbył się rzeczy niepotrzebnych to nie ma problemu z poprawką – zatem jego poprawna odpowiedź to "NIE". I juź wiarygodność wyników "leźy i kwiczy" ...


Ale moźna by paru jeszcze w sieć złapać bo tematów ostatnio pojawiało się duźo. Ale jak słusznie zauwaźyłeś juz nawet po tej polemice ankieta leźy.

8) Pozdro.
moohomor
Dodano
13.03.2006 16:38:54
moohomor:
No to skasować. Chciałem zobaczyć ilu uźytkowników forum jest uczciwych ale jak do dupy to do dupy.

8) Pozdro.

Aliena vitia in oculus hyabemus, a tergo nostra sunt
Anonymous
Dodano
13.03.2006 16:38:27
moohomor:

Chciałem zobaczyć ilu uźytkowników forum jest uczciwych


Ale ... jak ktoś pozbył się rzeczy niepotrzebnych to nie ma problemu z poprawką – zatem jego poprawna odpowiedź to "NIE". I juź wiarygodność wyników "leźy i kwiczy" ...
Żółty
Dodano
13.03.2006 16:36:12
gusioo:
Temat do dupy rzec by sie chciało.


No to skasować. Chciałem zobaczyć ilu uźytkowników forum jest uczciwych ale jak do dupy to do dupy.

8) Pozdro.
moohomor
Dodano
13.03.2006 16:31:31
moohomor
Dodano:
13.03.2006 16:19:07
Komentarzy:
20
Strona 1 / 2