Czy ktoś testował Vistę?

Witam

Moje pytanie kieruję do osób które testują system vista oczywiście nieistotne czy oficjalnie czy teź nie. Jakie macie obciąźenie procesora bez uruchamiania źadnych aplikacji u mnie ono wynosi 53% po uruchomieniu IE dochodzi nawet do 98% myslę źe wine ponosi WSE. Czy wiecie jak wyłączyć Windows Search Engine gdzi wogóle moźna ustawiś które programy mają się uruchamiać w zasobniku systemowym chodzi mi o odpowiednik msconfig w tym systemie nie ma tego pod talą komędą

Ja testuję na sprzęcie o parametrach (patrz niźej) osoby odpowiadające poczekaj na final, to jest beta proszę o nie pisanie niczego poniewaź to będzie świadczyć tylko o ich niewiedzy.

Intel 2,8GHz HT
512MB ram DDR 400
Radeon 9600 PRO 128MB
Seagate SATA 80GB / Maxtor ATA133 120GB

Odpowiedzi: 14

la_verdad:
...i wszystkie swoje posty powywalam :)
Cale szczescie, bo poziom zanizaja :P .
EL NINO
Dodano
15.08.2005 02:09:47
Widze, ze koledze bardzo spodobało się bycie banitą i zapragnął poźegnać juź drugie forum w niedługim odstępnie czasu. Przypominam, ze pierwszym było forum DP.
Coź tak jak nie kaźdy musi umiec ładnie śpiewac tak i nie kaźdy musi wiedzieć jak się na forum zachowywać i do czego słuźą szare komórki.
Zatrzymywać nie mamy zamiaru, a przypomnę tylko ze wielu juź było osobników tak pewnych siebie, którzy w momencie na ziemie zeszli.
Bobi
Dodano
14.08.2005 21:10:13
gusioo:
la_verdad powiedz mi chłopcze jedno – dlaczego wywaliłeś treść ze swoich postów ?
Jednocześnie prosze "funkcyjnych" o wyciągnięcie stosownych konsekwencji.


a dlatego źe mi się tak podoba, jak masz cwaniaku okazje to mnie zbanuj :D
jestes po prostu ... asz szkoda słów na takich ...
i wszystkie swoje posty powywalam :)
la_verdad
Dodano
14.08.2005 20:44:09
la_verdad powiedz mi chłopcze jedno – dlaczego wywaliłeś treść ze swoich postów ?
Jednocześnie prosze "funkcyjnych" o wyciągnięcie stosownych konsekwencji.
Anonymous
Dodano
14.08.2005 18:46:23
kruchczan:
Właśnie dlatego o tym napisałem robicie taki dział na forum a jak ktoś coś napisze to dochodzicie się kto co napisał tylko zaśmiecając temat a nie udzielacie normalnych odpowiedzi, moźe powinniście zmienić tematykę forum?


dlaczego zmieniac tematyka jest dobra a odpowiedzi na poziomie. Jesli posiadasz viste to znaczy ze jestes jej beta testerem, jesli jesteś betatesterem to znaczy ze z problemami powinienes sobie radzić sam a problemy i porady do nich wysyłac do MS, sa specjalne fora dla beta testerów visty gdzie siedza sami "betatesterzy" tam sie zarejestruj oni ci pomoga.
Jesli nie jests beta testerem no to juz nic sie na to nie poradzi.

la_verdad ile ty wogule masz lat i jak tam postępy w leczeniu?
cybull
Dodano
14.08.2005 16:12:35
la_verdad:
ale na sofcie znakomicie znam sie a tym bardziej o windowsach

To powiedz mi dlaczego przerwałeś testy ?
Garść cytatów:
ja testowałem bete 1, o ile moźna to nazwać testowaniem

w sumie na kompie maiłem vistę 2 dni

I jeszcze kilka innych, o którch nie wspomnę.
Aa zapytacie sie pewnie dlaczego sie tak uczepiłem ? Być moźe dlatego, źe nie znoszę gdy ktoś podaje sie za kogoś kim nie jest.
Anonymous
Dodano
14.08.2005 11:52:57
la_verdad:
ale na sofcie znakomicie znam sie a tym bardziej o windowsach

To powiedz mi dlaczego przerwałeś testy ?
Garść cytatów:
ja testowałem bete 1, o ile moźna to nazwać testowaniem

w sumie na kompie maiłem vistę 2 dni

I jeszcze kilka innych, o którch nie wspomnę.
Aa zapytacie sie pewnie dlaczego sie tak uczepiłem ? Być moźe dlatego, źe nie znoszę gdy ktoś podaje sie za kogoś kim nie jest.
Anonymous
Dodano
14.08.2005 11:52:57
Właśnie dlatego o tym napisałem robicie taki dział na forum a jak ktoś coś napisze to dochodzicie się kto co napisał tylko zaśmiecając temat a nie udzielacie normalnych odpowiedzi, moźe powinniście zmienić tematykę forum?
kruchczan
Dodano
14.08.2005 00:43:44
la_verdad:

abeta testerem na szczęście zostałem , chcąc tegho czy nie zpaisałem się ty;lko po to źeby testować vistę :)


Na szczęście dla kogo ?? Bo chyba nie dla przyszłych uźytkowników Visty .. Zwróć się do Microsoftu i oddaj miejsce betatestera komuś kto się na tym zna ...
Żółty
Dodano
13.08.2005 23:39:45
avv
la_verdad
Dodano
13.08.2005 21:55:18
la_verdad:
to jak cie przyjma do beta place na connect place pisałem temat na forum pomocy z pewnymi plikami, oczywiście nick ten sam co na forum takźe nie będziesz miał problemu z tym źe nim jestem

Trochę konsekwencji w tym co piszesz: http://forum.centrumxp.pl/viewtopic.php?t=37382
A tam m.in:
la_verdad:
aczkolwiek nie uwaźam siebie za testera osów bo nie znam się bardzo na kompach
Anonymous
Dodano
13.08.2005 20:59:38
[quote="gusioo"]
la_verdad
Dodano
13.08.2005 20:17:04
la_verdad:
osoby odpowiadające poczekaj na final, to jest beta proszę o nie pisanie niczego poniewaź to będzie świadczyć tylko o ich niewiedzy.

skoro ty nie umiesz powyłączać pare zbędnych opcji to raczej ty jesteś w niewiedzy :twisted:

Napisał ten co wie, a poniźej
:arrow:
la_verdad:
ja testowałem bete 1, o ile moźna to nazwać testowaniem :D

Więc nie wypowiadaj o czymś, o czym nie masz pojęcia
la_verdad:
mój kumpel testował

Teź betatester ?
Anonymous
Dodano
13.08.2005 12:57:49
kkk
la_verdad
Dodano
13.08.2005 12:46:31
kruchczan
Dodano:
13.08.2005 12:25:16
Komentarzy:
14
Strona 1 / 1