czy jest tu jakaś kobitka:)

Czy wśród Forumowiczów jest moźe jakaś "forumowiczka" czy forum zostało całkowicie zdominowane przez płeć "brzydszą"? :wink: A moźe kiedyś była? to pytanie do forumowych weteranów :lol:

Odpowiedzi: 20

teraz na szczęście mamy 2003 i nastało równouprawnienie – bez wzgledu na płeć moźna być informatykiem, BA! dobrym informatykiem, BA nawet modem na Forum :lol: :lol: :lol: takim swego rodzaju "szefostwem" :D
Krzychooo
Dodano
16.11.2003 01:09:23
No prosze mnie nie obrazac, wiekiem niejednego/niejedna z was przewyzszam. A sami/same przyznajcie ze jest raczej malo kobiet informatyczek (dobrych). Znalem kiedys taka jedna uczaca w podstawowce,ktora nie odrozniala kilobitow od kilobajtow. Ale nie neguje,ze moga sie na tym znac i to bardzo dobrze.
mani
Dodano
15.11.2003 15:46:13
EL NINO:
Ty sie mani przyznaj lepiej skad tyle wiesz o kobitkach ? Skad u Ciebie widza na czym znaja sie kobitki ? Zahibernowany byles ze sto lat czy co ? :P


Zahibernowany to moźe nie. Tylko pewnie łon ma ze 15 wiosen i dlatego mu wiedza na tyn tymat szwankuje :P :mrgreen:
aligator
Dodano
15.11.2003 15:02:48
Ty sie mani przyznaj lepiej skad tyle wiesz o kobitkach ? Skad u Ciebie widza na czym znaja sie kobitki ? Zahibernowany byles ze sto lat czy co ? :P
EL NINO
Dodano
15.11.2003 14:33:50
Lepiej byście się kobitki przyznały,skąd Wy tyle wiecie o XP :?: Jakby nie patrzeć to raczej nie jest to kobieca specjalizacja :D
mani
Dodano
15.11.2003 11:56:10
widze źe nawet wesoło tu na tym forum jest :)
EL NINO to hasło o tym białku dobre było :lol:

Korzystając z okazji poznania MODERATORKI to chciałbym jej przesłaś pozdrówki :wink:
Krzychooo
Dodano
09.11.2003 20:40:08
widze źe nawet wesoło tu na tym forum jest :)
EL NINO to hasło o tym białku dobre było :lol:

Korzystając z okazji poznania MODERATORKI to chciałbym jej przesłaś pozdrówki :wink:
Krzychooo
Dodano
09.11.2003 20:40:08
widze źe nawet wesoło tu na tym forum jest :)
EL NINO to hasło o tym białku dobre było :lol:

Korzystając z okazji poznania MODERATORKI to chciałbym jej przesłaś pozdrówki :wink:
Krzychooo
Dodano
09.11.2003 20:40:08
widze źe nawet wesoło tu na tym forum jest :)
EL NINO to hasło o tym białku dobre było :lol:

Korzystając z okazji poznania MODERATORKI to chciałbym jej przesłaś pozdrówki :wink:
Krzychooo
Dodano
09.11.2003 20:40:08
Pawek:
Mnie akurat nie intresuje, źe Rembrandt malował dopiero po kilku głębszysz i dopiero wtedy mu to wychodziło :wink:
Ano widzisz Pawek. Tez sprobuj pisac po kilku glebszych a moze i Tobie cos wyjdzie :wink: :lol: .

agi:
nie z Twoich wypocin co je tutaj wlapiles ;)
Te wypociny same sie lęgną i przez palce przechodza :wink: . Nie kazdy ma takie zdolnosci :mrgreen: .
agi:
ale ja naszczescie do twojego plemienia nie naleze bo bym sie pociela chyba ;)
Pociela ? Z wrazenia albo wzruszenia agi :P .
agi:
widze bialko w mozgu ci sie scielo :!:
Zeby mi sie scielo, to musialbym je wczesniej miec. A moje bialko to ja w innym miejscu nosze :mrgreen: :lol: .
agi:
Won od mojego profilu
Kiedy on taki ladny – hamerykanski :lol: .

P.S. Jedno piwo bedzie malo :wink: .
EL NINO
Dodano
08.11.2003 13:59:29
EL NINO:
A skad te wnioski wyciagala ? Chyba nie z piwnicy ? Bo jak z piwnicy, to te moje co je tam schowalem łońskiego roku :wink: .

nie z Twoich wypocin co je tutaj wlapiles ;)
EL NINO:
Ciebie agi to nawet w tlumie rdzennych mieszkancow Afryki poznam :lol: .

no nie watpie ze sie na tym znasz sadzac po avatarze ;), ale ja naszczescie do twojego plemienia nie naleze bo bym sie pociela chyba ;)
EL NINO:
]A nie wiem, bo mi sie film urwal :wink: :lol: .

widze bialko w mozgu ci sie scielo :!:

BTW: Won od mojego profilu, nie nadabiaj w ten sposob swoich ulomnosci to Ci i tak nic nie da i tak widac...
agi
Dodano
08.11.2003 01:12:34
A co do przedmiotów, to nasza pani minister Łybacka ma wspamniałe poczucie humoru skoro klasom matematyczno–informatycznym kazała się uczyć o sztuce w drugie klasie. Co ja tam dopiero poczne. Mnie akurat nie intresuje, źe Rembrandt malował dopiero po kilku głębszysz i dopiero wtedy mu to wychodziło :wink: Moźe EL NINO bierze przykład z niego, a takźe swojego promotora, a źe mu "paliwa" zabrakło to jego posty takie jakieś wybrakowane :lol: :lol: :mrgreen:
Pawek
Dodano
08.11.2003 01:02:03
agi:
Nie co wiedziala, tylko wnioski wyciagnela...
A skad te wnioski wyciagala ? Chyba nie z piwnicy ? Bo jak z piwnicy, to te moje co je tam schowalem łońskiego roku :wink: .
agi:
Najpierw ludzi nie poznajesz, pozniej masz zwidy jakies avatary, byki, biale myszki tez :lol:
moze to andropauza czy jak to sie u was nazywa ?
No prosze, oprocz glupoty i slepoty dodala mi tu jeszcze znajomosc z moim przyjacielem Alzheimerem :mrgreen: . Niby kogo nie poznaje ? Ciebie agi to nawet w tlumie rdzennych mieszkancow Afryki poznam :lol: . A i klamstwo mi wciskasz. Bo niby nie masz avatara ? A co to jest kurna ? :mrgreen:
agi:
jakis dziwaczy masz ten humor – Twoj promotor byl pijany chyba :lol: :?:
A nie wiem, bo mi sie film urwal :wink: :lol: .
EL NINO
Dodano
08.11.2003 00:55:25
EL NINO:
Powiedziala co wiedziala – bźdźiągwa jedna :wink: :lol: .

Nie co wiedziala, tylko wnioski wyciagnela...
Najpierw ludzi nie poznajesz, pozniej masz zwidy jakies avatary, byki, biale myszki tez :lol:
moze to andropauza czy jak to sie u was nazywa ?
EL NINO:
Niby Pawek ? To to ja juz nie wiem, ale u mnie siedzialby caly czas w pierwszej klasie :mrgreen: :lol: .

Nie,
chodzilo mi o Ciebie (teraz Ty mnie lapiesz za slowka :wink: )jakis dziwaczy masz ten humor – Twoj promotor byl pijany chyba :lol: :?:
agi
Dodano
08.11.2003 00:39:36
agi:
starosc nie radosc...:mrgreen:
Powiedziala co wiedziala – bźdźiągwa jedna :wink: :lol: .
agi:
EL TERRORYSTA :D
Moze byc i tak. Tyz mi sie podoba :lol: .
agi:
hmmm, zalapales sie na panstwowy z plusem :lol:
Niby Pawek ? To to ja juz nie wiem, ale u mnie siedzialby caly czas w pierwszej klasie :mrgreen: :lol: .
EL NINO
Dodano
08.11.2003 00:27:18
P.S. Pawek, gdyby w szkole byl przedmiot pod nazwa "Humor", to nie przeszedlbys do nastepnej klasy


Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz.

Wszystko, O.K., tylko...
drugi raz d..y dales

Jeźeli tak wygląda Twój humor, to nie dziw się, źe ja go nie rozumiem, podobnie jak widać Ty nie rozumiesz mojego, więc juź prosze nie wracaj mi na to uwagi, bo ja jakoś nie czepiam sie Twojego, dla mnie, nad wyraz dziwnego.
Pawek
Dodano
08.11.2003 00:15:23
EL NINO:
nie dosc ze glupi, to jeszcze na dodatek slepy :mrgreen: .

starosc nie radosc...:mrgreen:
EL NINO:
agi, Ty mnie za slowka nie lap. A avatara zaraz mozesz miec :wink: .

EL TERRORYSTA :D
EL NINO:
Pawek, gdyby w szkole byl przedmiot pod nazwa "Humor", to nie przeszedlbys do nastepnej klasy :P :lol: .

hmmm, zalapales sie na panstwowy z plusem :lol:
agi
Dodano
08.11.2003 00:13:12
agi:
nie mam avatara i zadnego byka nie widze...
moze czas na wizyte u okulisty :lol:
No tak, nie dosc ze glupi, to jeszcze na dodatek slepy :mrgreen: .

agi, Ty mnie za slowka nie lap. A avatara zaraz mozesz miec :wink: .


P.S. Pawek, gdyby w szkole byl przedmiot pod nazwa "Humor", to nie przeszedlbys do nastepnej klasy :P :lol: .
EL NINO
Dodano
08.11.2003 00:05:02
EL NINO:
Ja to tam wyraznie widze nad avatarem, jak byk stoi – agi :lol: .

:shock:
el nino,
nie mam avatara i zadnego byka nie widze...
moze czas na wizyte u okulisty :lol:
agi
Dodano
07.11.2003 23:59:10
Ja tak z szacunku napisałem A(a)gi. Ale jeźeli Ci to przeszkadza, to mogłeś to chociaź wyrazić w kulturalny sposób. Nieładnie z Twojej strony.

Fakt faktem Xxx i xxx to nie to samo, ale to była wyjątkowa sytuacja :wink:

POZDRAWIAM.
Pawek
Dodano
07.11.2003 23:58:20
Krzychooo
Dodano:
07.11.2003 20:38:26
Komentarzy:
20
Strona 1 / 2