Czy czujesz sie bezpieczny ?

Doprawdy ? Jesli tak to wejdz na ta strone :

http://fotoscigany.republika.pl/szok/hehehe.htm

Odpowiedzi: 20

tire:
Poza tym,jakiego firewall`a uźywasz?


a nie mam źadnego........... bo tylko przeszkadza a zresztą kto chciałby się włamać na mój komputer.
Ale jakby ten Sygate Personal Firewall byłby po polsku to z chęcią zainstaluje
tire:

Kylson,nie martw się.Człowiek uczy się całe źycie,a i tak wielu rzeczy nie wie lub nie potrafi.


Dzięki za słowa otuchy :P
Qrde jakby nie to forum to wogóle nic bym nie wiedział bo moi znajomi to qrde ciemna masa do kwadratu
kylson
Dodano
24.07.2003 23:32:22
EL NINO:
Tony – jesli lubisz, to mozesz mowic do aligatora lub do mnie – prosze Pani :P :P :lol: .


Eee nie, to ja juź wole prze Pana... :lol: :lol: :P
aligator
Dodano
24.07.2003 20:04:32
aligator:
Tony:
a tak apropo Panie aligator skad masz takeigo skina do FlashGeta???


Jeszcze raz mi zaPanujesz a naprawdę Cię odwiedzę :lol:
Tony – jesli lubisz, to mozesz mowic do aligatora lub do mnie – prosze Pani :P :P :lol: .
EL NINO
Dodano
24.07.2003 19:59:09
aligator:
kylson przecieź podałem link :wink:

Ciemna masa jesteś czy jak :?: :P :)


Kylson,nie martw się.Człowiek uczy się całe źycie,a i tak wielu rzeczy nie wie lub nie potrafi.
tire
Dodano
24.07.2003 19:24:34
aligator > vide drugi link do komputerświata
The_Judge > a ilu uźytkowników tego forum ma Intel Pentium 4 z HT.I do kogo obecnie adresuję post.
Sorry,do zwykłych userów nie majacych wyrafinowanej techniki HT.
To wszystko co mam tu do powiedzenia w tej sprawie.
Przypomnę aligatorowi,źe na topicu dot.SP1[link j.w.] zarzekał się,źe nie jest ono mu potrzebne.Jak jest teraz?
tire
Dodano
24.07.2003 19:18:11
tire:
Jeszcze niedawno wszyscy zaangaźowani twierdzili,źe zbędne jest instalowanie SP1 i innych dodatków.Z SP1 podobno system gorzej miał pracować.90% była temu przeciwna i wogóle moje przekonywania trafiały w próźnię.


ja nadal nie jestem przekonany co do SP1 (tego od windowsa xp a nie od IE6). Dlaczego ?

SP1 wplywa negatywnie na winxp (n a procesorach P4)

Microsoft przyznał, źe system operacyjny Windows XP Pro/Home z zainstalowanym Service Packiem 1 zamiast przyspieszać, zwalnia wydajność systemu bazującego na procesorach Intel Pentium 4 z funkcją pracy wielowątkowej (HT).

Praca wielowątkowa to ogromna zaleta procesorów Intela. Pomimo trudności w zmierzeniu wydajności układów z uaktywnioną funkcja HT (Hyper–Threading), kaźdy kto pracował na takim systemie wie, źe prędkość działania kilku jednocześnie uruchomionych aplikacji zdecydowanie wzrasta. Czasami jednak okazywało się, źe z włączonym HT procesory P4, w określonych sytuacjach sprawowały się odrobinę gorzej niź po przestawieniu ich w tryb "standardowy". Teraz znamy juź przynajmniej jedną przyczynę takiego zachowania. Jest nią wadliwa obsługa HT w systemach Win XP. Problemy występują jednak po zainstalowaniu uaktualnienia Service Pack 1. Spadek wydajności następuje w momencie wywołania funkcji UnmapViewOfFile. Microsoft przygotował łatkę zapobiegającą występowaniu tego problemu. Firma radzi aby łatkę instalowały tylko te osoby, które napotkały na spadek wydajności w ww. przypadku. Innym zaleca się wstrzymanie do czasu udostępnienia kolejnego Service Packa, który ma eliminować problemy z obsługa HT.



Więcej informacji na temat problemu znajdziecie na stronach Microsoftu: http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb;en–us;815227

do tej pory zylem i bez SP1 (winXP) i bez SP1 (IE6), ale od dzisiaj bede zyl tylko bez tego pierwszego SP1 :)
The_judge
Dodano
24.07.2003 18:47:14
Ok ok juz nie bede panowal ale ejdo mnie teraz zastanawia z twego powiecmy obrazka wynika ze twoj sp1 do ie ma 16mb zajmje na dysku a zassalem plika co ma troche wiecej niz 0,5mb i juz nie wiem o co hosssi instalowac czy nie.A moze sciagnac os z tej storny http://www.microsoft.com/downloads/search.aspx?displaylang=pl&categoryid=7
A no wlasnie skoro mowa tu o flashGetku czy to jest klijent ftp czy akcelerator bo dostalem od pewnej asoby numer ftp jakies same numery login oraz haslo i jak ja mam sie tam niby dostac.

Pozdrawiam
Tony
Dodano
24.07.2003 18:22:45
a ja mam pytanie w jaki sposob to wplywa na bezpieczenstwo komputera?? moze ktos by mi wytlumaczyl, bo ja sie na komputerach nie znam


pozdr. road
roadrunner
Dodano
24.07.2003 18:21:13
tire sorry ale chyba jesteś zmęczony albo nie wyspany i nie dokładnie czytasz :wink: Bo tu jest mowa o tym:



czyli samym dodatku do IE a nie kobyle SP1 dla Windows XP która to zajmuje ~130mega :wink:



Tony:
Ale zassalem to ze strony Microsofta to mam to instalowac czy nie.


Nie, niech poleźy teraz na twardzielu :lol: :P
Kurna instaluj i to raz, po co ściągałeś ? Jak zainstalujesz to wejdź na stronę, która jest tematem przewodnim tego topicu i sprawdź czy będzie widać co masz na kompie, nie powinno :lol:

Tony:
a tak apropo Panie aligator skad masz takeigo skina do FlashGeta???


Jeszcze raz mi zaPanujesz a naprawdę Cię odwiedzę :lol: Jak sobie zainstalujesz FlashGeta to Ci powiem skąd mam tą Salmę H. Wstyd źeby nie mieć źadnego menadźera pobierania... :wink:
aligator
Dodano
24.07.2003 18:10:51
kylson:
no wygląda na to źe jestem :oops: .
Z tej strony to chodzi o Internet Explorer 6.0 SP1 [PL] :?: :?: czy coś innego


Kylson – na płytkach CD Komputerświata,Chipa i Entera było SP1[jest to tzw.Service Pack 1].Sprawdź,jeśli czytasz te czasopisma.Będzie i łatwo i czysto.
Poza tym,tu masz po polsku wszystko:

www.komputerswiat.pl/include/download/download_komentarze.asp?idp=1826
www.komputerswiat.pl/include/download/download_komentarze.asp?idp=1829

Poza tym,jakiego firewall`a uźywasz?
Jeśli nie masz Nortona,lub masz ale z nim coś nie tak,to zainstaluj sobie Sygate Personal Firewall np.Free.
Po obu instalacjach,zobacz,co ci się wyświetla...
tire
Dodano
24.07.2003 17:58:40
Jeszcze niedawno wszyscy zaangaźowani twierdzili,źe zbędne jest instalowanie SP1 i innych dodatków.Z SP1 podobno system gorzej miał pracować.90% była temu przeciwna i wogóle moje przekonywania trafiały w próźnię.

VIDE:Rejestracja,aktywacja > SP1
http://centrumxp.pl/forum/viewtopic.php?t=2172


Teraz juź naleźy SP1 instalować i to szybko........ :shock:

Niezbadane są wyroki Boskie........i osoby zmieniające zdania jak rękawiczki :roll:
tire
Dodano
24.07.2003 17:12:12
Wam wszystko dzial moze to jest spowodowane ze nia mam zainstaowanego zadnego programiku do sciagania tylko IE mi sciaga a tak apropo Panie aligator skad masz takeigo skina do FlashGeta???
Ale zassalem to ze strony Microsofta to mam to instalowac czy nie.

Pozdrawiam
Tony
Dodano
24.07.2003 16:30:29
Pewnie źe działa :lol:



Pokaz menadźerów pobierania :P :wink:
aligator
Dodano
24.07.2003 16:02:08
co Ci znowu nie dziala ?

link na 100 % dziala, prosze bardzo :

The_judge
Dodano
24.07.2003 14:50:32
aligator:

Oj bo zaraz do Ciebie pójdę :lol: a The_judge to co podał, sprawdzałeś :evil: :wink:


Porsze bardzo zapraszam adres moge podac na prv.
Od pana The_judge owy link tez nie dziala niestety zassalem to z tej strony co ja podalem ale oto chodzilo bo jescze tego nie instalowalem.?

Pozdrawiam
Tony
Dodano
24.07.2003 13:58:08
Tony:


Heh niehce tu dobijac denerwowac wnerwiac ale owa stronka sie ladnie wczytuje ale ten link do tego IE6SP1PL nie chce dzialac nie moge tego sciaganc. Ja tego nie rozumiem tylko ja mam takie problemy.
Ale tak pozatym czy chodzi o ten pliczek czy mam go zassac.?
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=1e1550cb–5e5d–48f5–b02b–20b602228de6&displaylang=pl

Pozdrawiam


Oj bo zaraz do Ciebie pójdę :lol: a The_judge to co podał, sprawdzałeś :evil: :wink:
aligator
Dodano
24.07.2003 13:54:22
aligator:
Tony wystarczy sam SP dla IE, a moźna go zassać np. a o stąd

Natomiast tym userom Co uźywają nakładkę Avant Browser źadne poprawki nie pomogą, bo i tak będzie wszystko widać :P


Heh niehce tu dobijac denerwowac wnerwiac ale owa stronka sie ladnie wczytuje ale ten link do tego IE6SP1PL nie chce dzialac nie moge tego sciaganc. Ja tego nie rozumiem tylko ja mam takie problemy.
Ale tak pozatym czy chodzi o ten pliczek czy mam go zassac.?
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=1e1550cb–5e5d–48f5–b02b–20b602228de6&displaylang=pl

Pozdrawiam
Tony
Dodano
24.07.2003 13:47:27
juz wszycho wiem bo aligator mi podał na PW
niemniej jednak The_Judge dzięki za chęć pomocy
kylson
Dodano
24.07.2003 12:18:51
pytanie :
kylson:
Z tej strony to chodzi o Internet Explorer 6.0 SP1 [PL] :?:


odpowiedz :

aligator:

Tony wystarczy sam SP dla IE, a moźna go zassać


zby Ci bylo latwiej to tu masz bezposredni link : ftp://ftp2.howto.pl/pub/howto/SP/ie6_sp1_pl.zip
The_judge
Dodano
24.07.2003 12:11:04
no wygląda na to źe jestem :oops: .
Z tej strony to chodzi o Internet Explorer 6.0 SP1 [PL] :?: :?: czy coś innego
kylson
Dodano
24.07.2003 12:04:00
The_judge
Dodano:
24.07.2003 01:05:18
Komentarzy:
20
Strona 2 / 4