Czy czujesz sie bezpieczny ?

Doprawdy ? Jesli tak to wejdz na ta strone :

http://fotoscigany.republika.pl/szok/hehehe.htm

Odpowiedzi: 20

U nie tam widac ale nie czarny obraz lecz bialy :lol: :lol: :lol: Pozdrooofki
Lesiu
Dodano
13.09.2003 01:20:23
a tak chciałem se pooglądać zawartoś twardego w sieci
atu mogę tylko powtórzyć ciemność widzę :cry:
Xior
Dodano
13.08.2003 23:38:38
Heh na to wyglada glupek ze mnie :P :lol:

Heh jupii znalazlem wkoncu dzialajacy link hehe masta jestem (dla chcacego nic trudnego (i kto to mowi?)) http://www.warcnet.szczecin.pl/download.php

:lol:

P.S.
Juz nie wiadac zawartosci moich dyskow heheh.

Pozdrawiam.
Tony
Dodano
04.08.2003 19:18:17
Tony:
Nie hce nic mowic ale znalazlem w sieci SP1 do Internet Explorera 6 ale wazy asz 45Mb jest dostepny na tej stronie http://underpl.deal.pl/download_zone/pafiledb.php?action=file&id=21

zeby mnie nie osadzono ze znowusz podaje jakies linki do niezbyt orginalnych stron to podam linka bezposredniego http://software.hoga.pl/download/windows/i/ie6sp1/pl/ie60sp1pl.zip

i pytanko mam go instalowac czy nie.??

Pozdrawiam

Te linki co podałeś to jest internet explorer 6.0 + sp 1
Dlatego chyba tak duźo zajmuje
damipl
Dodano
04.08.2003 18:28:38
Nie hce nic mowic ale znalazlem w sieci SP1 do Internet Explorera 6 ale wazy asz 45Mb jest dostepny na tej stronie (wiadomo dlaczego pusto tu jest)

Pozdrawiam
Tony
Dodano
04.08.2003 18:23:21
Nie hce nic mowic ale znalazlem w sieci SP1 do Internet Explorera 6 ale wazy asz 45Mb jest dostepny na tej stronie (wiadomo dlaczego pusto tu jest)

Pozdrawiam
Tony
Dodano
04.08.2003 18:23:21
Poda mi ktos linka bezposredniego do tej latki bo mi zaden z gornych nie dizlala i poprosilbym oczywiscie wersje PL oraz wersje Full a nie ze bede musial prawie calego podczas instalacji zasyssac (Ale wybredny jestem).
Z gory dziekuje.

Pozdrawiam
Tony
Dodano
03.08.2003 17:01:40
To jest tylko skrypt VBS. Taki sam moźna znaleźć w pojączku prosto do skopiowania :) . A obsługiwać umie je tylko MSIE :lol:
P.S.
ja siebie widze, :D
Lezio111
Dodano
29.07.2003 11:04:41
The_judge:
no oczywiscie ze ma. Przeciez na tej stronce jest pokazane ze nie ma wiekszego problemu by odczytac Twoje dane ktore masz na dysku. Innymi slowy, kazdy kto potrafi wykorzystac ten bug, moze szperac Ci w Twoich danych.


nie wiem na czym dokladnie polega ten bug, jezeli ktos ma jakis jego opis to bylbym wdzieczny, bo z tego co widzialem na tej stronce to danego z moje dysku moge odczytac tylko ja i nikt inny. moze sie myle, dlatego chcialbym ten opis, albe zeby mi ktos wytlumaczyl w jaki sposob ktos moze odczytac moje dane??

a co do firewalla to sam mam nortona 2002 i jakos zbytnio to on mi nie pomogl w tym wypadku. ale nie uwazam ze firewall nie jest potrzebny, mi norton zatrzymal w trzy i troche atakow i jestem z niego bardzo zadowolony.

dobra zamotalem sie troche... nic. bylbym wdzieczny za jakis opis tego buga bo mnie troche interesuje
dzieki za cierpliwosc dla moich glupich pytan, ale jakos nie moge tego zrozumiec

pozdr. road
roadrunner
Dodano
25.07.2003 14:41:41
Ad.1. Funkcja visualizacji adresu agresora jest niestety,ubolewam,dostępna w wersjach płatnych i teź nie we wszystkich.We freewarowych,niestety nie ma,chyba,źe w połączeniu 2 programów freeware=ZoneAlarm i VizualZone lub Outpost+VisualRoute{shareware}.
Dawno nie uźywałem freewarowego Outpost PF 1,więc nie chcem wprowadzać ciebie w błąd.Po prostu nie pamiętam.Ale moźesz na 30 dni wziąć Outpost PF 2 PRO.[teź po polsku],tam powinno być więcej funkcji.
Ad.2.Outpost [i inne pf] najlepiej znosi obecność NOD32[po polsku] – ale płatne.Bezpłatnym,polskojęzycznym progr.av,jest demo MkS_vir 2003.Teź OK i dobrze chodzi z Sygate PF oraz ZoneAlarm.
tire
Dodano
25.07.2003 10:51:30
mam pytanko szczególnie do tire
1 jak sprawdzić w Outpost Personal Firewall 1 skąd koleś który chce mi się włamać jest :?: :?:
2 jaki polecasz darmowy antyvir , najlepiej po polsku
źeby nie gryzł się z windows i z firerwallem
kylson
Dodano
25.07.2003 10:36:27
roadrunner:
a ja bede upierdliwy i spytam jeszcze raz, jaki to ma wplyw na bezpieczenstwo mojego komputera?? bylbym wdzieczny gdyby mi ktos powiedzial jak mozna to wykorzystac?? , dlatego pytam, czy ktos kto zna sie na tym lepiej ode mnie moglby mi to wyjasnic??

pozdr. road


Profesjonalny atak na twój komputer jest prawdopodobny w proporcji 1:1000.Firewall ma za zadanie teź filtrowanie łączności programów chcących połączyć się z netem,tzn.tworzenie reguł–czyli zasad zarządzających przepływem danych pomiędzy siecią a PC[np.najnowszy Kerio PF lub Sygate PF].Np.Trojan,bardzo często udający normalną aplikację,będzie zawsze próbował połączyć się z Internetem i oddać wszystkie twoje dane i info dla hakera.Firewall potrafi wykryć te konie trojańskie poprzez specjany algorytm MD5.
Dodatkową zaletą firewall`a jest np.blokowanie reklam,danych osobistych,opieka nad Outlookiem{v.ZoneAlarm} [prócz av].
Im bardziej firewall chroni nasz komputer,tym bardziej niewygodne staje się korzystanie z internetu.Jednak,w prosty sposób moźna ograniczyć lub zlikwidować pojawianie się ostrzeźeń i komunikatów.Kombinacja zabezpieczenia w postaci antywirusa i firewalla potęguje znacznie bezpieczeństwo usera w sieci.
Nie wyobraźam sobie,aby moźna było kwestionować potrzebę instalowania firewall`a.
tire
Dodano
25.07.2003 09:35:03
roadrunner:
a ja bede upierdliwy i spytam jeszcze raz, jaki to ma wplyw na bezpieczenstwo mojego komputera??



no oczywiscie ze ma. Przeciez na tej stronce jest pokazane ze nie ma wiekszego problemu by odczytac Twoje dane ktore masz na dysku. Innymi slowy, kazdy kto potrafi wykorzystac ten bug, moze szperac Ci w Twoich danych.
The_judge
Dodano
25.07.2003 09:01:05
roadrunner:
a ja bede upierdliwy i spytam jeszcze raz, jaki to ma wplyw na bezpieczenstwo mojego komputera??



no oczywiscie ze ma. Przeciez na tej stronce jest pokazane ze nie ma wiekszego problemu by odczytac Twoje dane ktore masz na dysku. Innymi slowy, kazdy kto potrafi wykorzystac ten bug, moze szperac Ci w Twoich danych.
The_judge
Dodano
25.07.2003 09:01:05
The_judge:
Doprawdy ? Jesli tak to wejdz na ta strone :

http://fotoscigany.republika.pl/szok/hehehe.htm

He he a ja widziałem tam swoje pliki. Bo nie dawno przeinstalowywałem mój drugi system i miałem tam internet explorer 4.0. Ale juź mam IE 6.0.2800.1106IC
damipl
Dodano
25.07.2003 08:42:23
jednak naprawde firewalla trzeba mieć
Godzinke moźe dwie po zainstalowaniu juź miałem atak :evil: jak dobrze źe odparty :)
kylson
Dodano
25.07.2003 02:23:08
jednak naprawde firewalla trzeba mieć
Godzinke moźe dwie po zainstalowaniu juź miałem atak :evil: jak dobrze źe odparty :)
kylson
Dodano
25.07.2003 02:23:08
a ja bede upierdliwy i spytam jeszcze raz, jaki to ma wplyw na bezpieczenstwo mojego komputera?? bylbym wdzieczny gdyby mi ktos powiedzial jak mozna to wykorzystac?? bo z tego co ja wiem to ani nikt inny ani nawet admin nie moze zobaczyc zawartosci mojego kompa. moj kuzyn zrobil kiedys stronke na ktorej bylo to samo, ale kiedy chcialem zeby wymienil mi moje katalogi na c, to jakos dziwnie zmienil temat. ja sie nie znam, dlatego pytam, czy ktos kto zna sie na tym lepiej ode mnie moglby mi to wyjasnic??

pozdr. road
roadrunner
Dodano
25.07.2003 01:32:10
spoko programik :lol:
Z tego co widze nawet blokuje reklamy itd........
Tylko mam wraźenie źe spowalnie mi necik :cry:
kylson
Dodano
25.07.2003 00:31:28
Po polsku masz Outpost Personal Firewall 1.
Dobry :!:
www.agnitum.com/download/
tire
Dodano
25.07.2003 00:03:24
The_judge
Dodano:
24.07.2003 01:05:18
Komentarzy:
20
Strona 1 / 4