Czy będzie w miarę komfortowa praca na tym sprzęcie?

Witam wszystkich. Niedawno zajrzałem do piwnicy w poszukiwaniu pceta :) Zebrałem kilka podzespołów i jakąś tam obudowę, (wszystko mam ) Ale jest takie pytanie, czy na tym konfigu będzie w miarę płynnie działać Vista Home Premium SP2 32 bit? Intel Celeron d351 tak. fabryczne (3.20GHz) ale podkręcony do 3.50GHz Ram ddr2 2.00GB 800 MHz nvidia GeForce 9500 GT fab tak. (550MHz) podkręcona do 755 MHz i pam grafiki to 512 mb Dysk chyba ma najmniejsze znaczenie ale... powiem, jest samsunga SSD 128 GB zakupiony 3 dni temu :) Asrock P5B-DE zasilacz feel 450 W Dodatkowo na CPU siedzi jakieś chłodzenie SPC ( napewno lepsze od boxa) Ten komputer ma służyć do prac biurowych, neta, muzyki, filmów, do wgrywania czasem softów na fony, i MOŻE używania Windows Media Center bo niedaleko mam TV z kinem domowym :P Ogółem mam lapka ale przy pracy z np officem gdzie mam zawalone biurko książkami papierami nie zawsze jest na niego miejsce i czasem ląduje na podłodze, a moje biurko jest komputerowe wiec i jest miejsce na skrzynke i na klawiature i na monitor więc.. (mam akurat tylko viste oryg. a nie lubię piracić.)

Odpowiedzi: 1

Hej Tak spokojnie ta konfiguracja uciagnie ten system, ale polecal bym windows 7 zamiast windows vista, ewentualnie mozesz zainstalowac system 64 bit i dodac ramu :) ale przy 2 GB spokojnie wystarczy Pozdrawiam
galax28
Dodano
22.01.2013 18:28:39
mattz20
Dodano:
10.01.2013 23:22:56
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1