Czesc serwisu Centrum XP - padlo

jak w temacie - nie mozna pobrac aktualizacji, czesc stron nie dziala, dziala czesc artykulow natomiast na reszcie mam: [quote]Server Error in '/' Application. Runtime Error Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for security reasons). It could, however, be viewed by browsers running on the local server machine. Details: To enable the details of this specific error message to be viewable on remote machines, please create a tag within a "web.config" configuration file located in the root directory of the current web application. This tag should then have its "mode" attribute set to "Off". Notes: The current error page you are seeing can be replaced by a custom error page by modifying the "defaultRedirect" attribute of the application's configuration tag to point to a custom error page URL. [/quote]

Odpowiedzi: 16

Zainstalowałem Mozilla Firefoxa i okazuje się że jest wszystko ok,wszystkie opcje działają prawidłowo. Ciekawe że jak na Firefoksie zalogowałem się na forum to na IE7 byłem wylogowany. Nawet po resecie komputera sytuacja była bez zmian. Sądziłem że logowanie odbywa się na stronie forum i nie jest przypisane do przeglądarki jaką się posiada - a może to jest u mnie błąd.
henry
Dodano
18.08.2008 14:29:50
[quote]od noreply@centrumxp.pl data 16 sierpnia 2008 03:38 temat Topic Subscription New Post Notification (From Forum Portalu CentrumXP.pl) Została opublikowana nowa wiadomość w temacie Czesc serwisu Centrum XP - padlo na Forum Portalu CentrumXP.pl.[/quote] Pierwsze powiadomienie. Może od tygodnia?
XanTyp
Dodano
16.08.2008 00:53:35
Dzisiaj znowu próbowałem założyć nowy temat i dalej to samo - tylko opcja "szybka odpowiedz". Cały czas używam IE7 wersja 6.0.2900.5512 .Muszę zainstalować inną przeglądarkę -sprawdze jak jest na innej.
henry
Dodano
15.08.2008 20:32:39
Mam ósemkę betę, ale właściwie tylko po to, żeby zobaczyć różnice wedle poprzednich wersji (i już do niej nie zaglądam) a używam domyślnie i jedynie FF. PS. Nadal nie dostaję powiadomień o nowych postach z obserwowanych tematów :(
XanTyp
Dodano
15.08.2008 01:02:16
Czy używacie Panowie może IE7Pro?
Bobi
Dodano
14.08.2008 19:04:09
Wczoraj wyskoczyło mi to, co [b]Tolkowi[/b] w pierwszym poście. Całkowita blokada dostępu do forum. Inne strony/fora działały bez zarzutu. Żadnych spowolnień IE ani FF nie zauważyłem.
XanTyp
Dodano
12.08.2008 16:14:36
"Błąd na stronie" dostaję po kliknięciu na przycisk "Nowy temat" i "Odpowiedz". -jedynie działa przycisk "Szybka odpowiedż"
henry
Dodano
12.08.2008 15:48:01
Co do tych dziwnych obrazków pojawiających się zamiast ikonek edit i reply. Na 99% to nie z naszych serwerów, sprawdzone w logach, pliki nie były modyfikowane. Co do błędów pod IE. Również to sprawdziłem osobiście, nie zaobserwowałem żadnych błędów zarówno pod tematem, do którego link podał Żółty, jak również przy próbie założenia nowego. Jestem szczęściarzem czy to szczęśliwy zbieg okoliczności jedynie? Ktoś jeszcze zauważył podobne błędy? Proszę o zaraportowanie. henry - błąd na stronie dostajesz po klinkięciu w przycisk nowy temat, czy jeszcze zanim to zrobisz?
Bobi
Dodano
12.08.2008 15:01:04
Dopisuję się tutaj, "szybka odpowiedz" bo to jedyna opcja która u mnie działa na tym forum. Chciałem założyć nowy temat, ale cały czas mam na moim IE7 info -błąd na stronie. Myślałem ze to tylko u mnie w systemie, ale widzę że wcześniej tez były u niektórych forumowiczów podobne problemy. U mnie również pokazuje się komunikat cytowany wcześniej przez Żółtego.
henry
Dodano
12.08.2008 14:38:27
Nie wiem czy wiązać pojawianie się u mnie komunikatu [quote]--------------------------- Windows Internet Explorer --------------------------- Czy zatrzymać wykonywanie tego skryptu? Skrypt na tej stronie powoduje wolne działanie programu Internet Explorer. Jeśli będzie wykonywany w dalszym ciągu, komputer może przestać odpowiadać. --------------------------- Tak Nie ---------------------------[/quote] z padnięciem i podniesiem forum (instalacją czegoś/dodaniem skryptów jakichś dziwnych) Czy jest to rzecz niezależna ?? I czy jest tylko u mnie ?? IE 7.0 Windows XP SP3 Update: Połaziłem troche po forum i wydaje mi sie, że komunikat pojawia sie w temacie http://forum.centrumxp.pl/default.aspx?g=posts&t=160709
Żółty
Dodano
11.08.2008 19:57:10
[b]Bobi[/b], zszedłem bladym świtem z nocnej służby i siedziałem przy swoim domowym kompie. Wiem, co w nim siedzi a to czego nie wiem - tego tu nie ma ;) Btw... guziczki wróciły na swoje miejsce. Bez żadnych wstawek. Ale nie przyszło mi powiadomienie o Twoim poście choć opcję obserwacji zaznaczałem...
XanTyp
Dodano
11.08.2008 15:55:21
Nie korzystałeś w tym momencie z jakiegoś komputera w kafejce internetowej? Mieliśmy niedawno całkiem podobny przypadek i okazało się, że komputer był zainfekowany. P.S. Opcja usuwania własnych postów zniknęła.
Bobi
Dodano
11.08.2008 14:38:51
Nie korzystałeś w tym momencie z jakiegoś komputera w kafejce internetowej? Mieliśmy niedawno całkiem podobny przypadek i okazało się, że komputer był zainfekowany.
Bobi
Dodano
11.08.2008 14:35:44
Ja nie mam.
Żółty
Dodano
11.08.2008 11:06:02
Przepraszam, ze tak w inny post się wpisuję, ale widzę, że padło dopisywanie odpowiedzi (prócz opcji szybkiej odpowiedzi) oraz zakładanie nowego tematu :( A zamiast klawiszków edycji i cytowania mamy takie ciekawe wstawki: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/262/3eb7d8679d3f9d7f.jpg[/IMG][/URL] Co jest? o.O
XanTyp
Dodano
11.08.2008 07:39:38
Już chyba działa wszystko - tak po pobieżnym sprawdzeniu wygląda.
Żółty
Dodano
08.08.2008 12:14:30
Tolek
Dodano:
07.08.2008 20:14:29
Komentarzy:
16
Strona 1 / 1