Czerwona lampka

Do dzisiaj byłem szczesliwym uzytkownikiem XboX360 przy uruchomieniu zapaliła sie czerwona lampka i sprzet sie nie włącza przedtem zapalałasie zielona nie mam pojecia o co chodzi!!!!

Odpowiedzi: 1

A która dioda konkretnie się zapala na czerwono (dolna prawa, dwie lewe czy jakieś inne)?

Spróbuj odłączyć dysk oraz wyjąć i z powrotem podłączyć wszystkie kable zasilające. 

el ZAX
Dodano
20.03.2007 17:55:05
  • ziooleck 21.03.2007 19:53:58

    <p>Warto dodać, że jedynie "Ring of Death" (na czerwono świecą się dwie górne diody i dolna lewa) świadczy o zepsuciu konsoli. W tym wypadku nic nie wskórasz, musisz odesłać xbox'a do serwisu w celu wymiany. Jeżeli jednak kółeczko wali po oczach w inny sposób, to sprawę powinno rozwiązać następujące działanie (jak to brzmi) ; ] :</p><p>-&gt;odepnij konsole od źródła zasilania</p><p>-&gt;zdejmij dysk twardy</p><p>-&gt;podłącz na nowo konsole i spróbuj ją uruchomić</p><p>-&gt;jeżeli:</p><p>a)wszystko działa, to odłącz ją od prądu, zamontuj spowrotem hdd i, po ponownym urochomieniu, ciesz się zabawą</p><p>b)jeżeli dalej odmawia posłuszeństwa to opisz dokładnie, które światełka migają, postaram się pomóc</p><p>Mam nadzieje, że Twój klocek tylko chwilowo odmówił posłuszeństwa i niedługo wszystko wróci do normy :)&nbsp;</p>

szwederowiak
Dodano:
20.03.2007 02:48:49
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1