Czas odpowiedzi

Witam Mam łączny czas odpowiedzi: 66199 sek, po 1 rundzie. Jak liczony jest czas? Od startu konkursu? Wydaje mi sie, ze to jest bez sensu, gdyz osoby które rozpoczęly zabawe zaraz po starcie konkursu maja zagwarantowane czolowe miejsca po kolejnych rundach..

Odpowiedzi: 5

To nie było do Ciebie.
XanTyp
Dodano
28.03.2009 10:11:25
Niechce sie wtracac ale czy natym nie polega czasem konkurs ? Kto pierwszy ten lepszy ?0.o
Ukey
Dodano
27.03.2009 12:49:12
Jak się nauczy szanować ludzi, to może się tu utrzyma.
XanTyp
Dodano
27.03.2009 00:41:18
A gdzie zastosowałeś cenzurę? Uwielbiam ludzi, którzy wyładowują się w ten sposób...są śmieszni i żałośni...ale pozdrawiam...:D
Razorek
Dodano
26.03.2009 22:42:59
  • thms 28.03.2009 09:59:46

    [quote=Razorek]A gdzie zastosowałeś cenzurę? Uwielbiam ludzi, którzy wyładowują się w ten sposób...są śmieszni i żałośni...ale pozdrawiam...:D[/quote] O co chodzi?

Fanfary :-({|= To jest wogole jakas huj.nia '-.-' Jakie sa szanse kogos, kto widzi 1 raz wlive na oczy z kims, kto uzywa go od poczatku i/lub codziennie ? #-o Kur.wa mac, huj.nia do potegi ](*,) Jescze te jeb.ane czasowki '-.-' jak powyzej - CZYLI - co z tego ze dobrze odpowiesz, skoro peda.ly ktore uzywaja tych programow odpowiedza w minute, jak ten glab w rankingu, to jest mission impossible dla laikow. Jaki jest tego cel ? [-x 1.rozdanie nagrod cwaniakom, ktorzy wiedza o wlive niemal wszystko ? a szary uzytkownik hu.ja z tego ma 2.propagowanie wlive ? w du.pie mam te rozwiazania, nie bede z nich korzystal, bo jestem wkur.wiony '-.-' W du.pie mam ten wlive, poczekam jeszcze do rozwiazania 2 rundy '-.-' a pozniej leje na to '-.-' To tak jakbys chcial grac z jakimis palantami z podworka w kosza i mial w druzynie jordana, a te matoly by go nie znaly i mamy mecz w kieszeni, wpiz.du itd. itp. '-.-' przykladow mozna dac setki Sra.am na ten konkurs [-(
McAku
Dodano
26.03.2009 22:32:23
thms
Dodano:
26.03.2009 22:17:57
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1