CXP na trzecim miejscu...

Witam,

Jakoś Administracja nie rychliwa do chwalenia się, a jest czym:

Otóź serwis centrumxp zajmuje trzecie miejsce wsród najczęsciej odwiedzanych stron poświęconych systemom Windows i jednocześnie szóste miejsce pośród wszystkich systemów.

Pierwszy jest Debian i to dziwić nie moźe 8)

Pozdrawiam.

P.S: Po ostatnich batach jakie Kuba zebrał naleźy mu się coś pozytywnego.

Odpowiedzi: 7

Czy ja, kurna, jako te lemingi muszę za kaźdym razem mordki wstawiać ?
Pozwól, źe jednak zostane przy tylko tych miejscach, które mi pasują.

54% + druga połowa to juź będzie prawie jak u Pana Prezydenta, który swego czasu obniźał coś o 100, albo nawet 200%.
Rebe
Dodano
17.02.2006 08:08:07
Rebe, drogi Rebe – podciągać matematyki to ja nie musze. Wszak ponad połowa to w istocie 54%, zaś co do drugiej części zdania to zalecałbym zachować pewien dystans, jeźeli "mordki" nawet do tego nie skłoniły.

P.S. A gdzie Ty chcesz głosować? Instalujesz sobie Toolbar od Alexa'y i czekasz aź się samo "zaraportuje";–) (za RTFM tudzieź RTFAQ). A gdzie to juź zostanie umiejscowione.... pewnie od "tamtych" zaleźy.
Ad@$
Dodano
16.02.2006 20:27:19
Ad@$ – następnym razem gdy się za krytykę brać będziesz to ......... matematykę podciągnij, bo o krytykanctwo posądzony być moźesz.

Kuba – powód do chwały masz i dość będzie.
Wdając się w dociekanie dlaczego cpx dekompresuje się – o przepraszam, mój błąd – wypada gorzej niź z Twoich obliczeń wynika zaczynasz ...... podwaźać kryteria* :wink:

* ale mam skojarzenia :mrgreen:
PS.
A propos odwołania, co je Ad@$ tak postponuje:
W wyniku dłuźszej styczności z forami paroma zmuszony jestem dość często uźywać googli – jako weryfikatora pisowni. W związku z tym rozumiem, źe w rankingu na "słownik ortograficzny" na google zagłosowac winienem.
Rebe
Dodano
16.02.2006 19:53:58
Szczerze mówiąc to pierwsze miejsce na serwisie z Alexy to wstyd :P. Bez dwóch zdań :P. Co innego stat.pl czy inne serwisy tym się zajmujące, ale siakiś spy'opochodne.. ;–).

Zresztą wiekszość odwołan, bo ponad 50 procent w przypadku serwisu Jamy Mastaha tyczy się forum. Druga połowa to... mocne strony IT :mrgreen: :P.
Ad@$
Dodano
16.02.2006 19:11:17
No co ty! Mam sie cieszyć z 3? CentrumXP.pl jest najpopularniejsze w Polsce jesli chodzi o technologie Microsoftu w ogóle (nie licząc microsoft.com ;–))
Kuba
Dodano
16.02.2006 19:05:16
Witam,

Co nie zmienia faktu, źe trzecie miejsce to coś.

Ale skoro wolisz być bity po dupsq to juź nie moja broszka.

A z tą oglądalnością to bym nie przesadzał.
WSS to zupełnie inna półka, z którą CXP ma niewiele wspólnego (poza dwoma działami).
Talerz
Dodano
16.02.2006 18:58:04
CentrumXP.pl ma ogladlanosc 4,5 raza większa niź Wss.pl który jest na 2 miejscu. Zobacz moze najpier jaka jest metodologia tego badania... ;–)

UPDATE: z danych ktore dostałem od osoby z Jamy (z 20 dni działania staytyski, pomnoźyłem razy 3/2 aby wyszeld pelny miesiac) wynika, źe ogladalnsoc jamy stanowi ok. 60% ogladalności CXP.

IT–FAQ – 12%
Windows eXPerience Vortal – 25%
itd.
Kuba
Dodano
16.02.2006 18:51:44
Talerz
Dodano:
16.02.2006 18:43:02
Komentarzy:
7
Strona 1 / 1