ctrl+alt+del niedziała? co najmniej podejrzane:/

Witam mam problem i podejrzewam, ze jakies "stworzonko" jest za to odpowiedzialne poniewaz nigdy wczesniej nie mialem podobnych sytuacji pracuje na win Me komp 1.1Ghz 128 ram grafa 64mb a objawy sa nastepujce
nie moge wywolac ctrl+alt+del (najbardziej podejrzane)
okna sie krzacza tzn poprostu nagle jakis program nie odpowiada(tak jakby ramu braklo (choc wczeniej nigdy nawet przy wielku otwartych aplikacjach nie mialem podobnego problemu)
dzisiaj sie w dziwny sposob wysypal nero przy probie otwarcia nero wywalil okno ze aplikacja zostala zmodyfikowana ,hmmm podejzane i za nic nie sie nie chce otworzyc
jv 16 power tool zanic nie dokonczy skanowania rejestru bo sie wiesza i tym podobne sytuacje
system ma moze z miesiac i pierwszy raz w zyciu taki niefart mnie przesladuje .....
mks on line nic nie wykrył, panda tak samo, ad aware nic ..nie wiem czym mam jeszcze poskanowac i nie mam juz pomysłów co to moze byc :roll: :?:

Odpowiedzi: 6

EL NINO:
Longi:
przywracanie systemu (...) mam wyłaczone
Bo sie kurna nasluchales glupot opowiadanych przez "fachowcow" o tym jakie to jest be. A to calkiem przydatna funkcja systemu.


Ale za to radę tychźe ad. formatu zastosował i teź ....jest to przydatna funkcja :wink:
Rebe
Dodano
28.10.2004 10:58:49
Longi:
przywracanie systemu (...) mam wyłaczone
Bo sie kurna nasluchales glupot opowiadanych przez "fachowcow" o tym jakie to jest be. A to calkiem przydatna funkcja systemu.
EL NINO
Dodano
28.10.2004 10:53:56
heh mam me i przywracanie systemu nawet i taka opcja jest ,ale jakos niekorzystam, nigdy do tego nie mialem przekonania. Wiec mam wyłaczone :wink:


>>EDIT<<
ok temat mozna zamknąć ,jestem chyba mało cierpliwy heh po formacie wszystko gra ;)
Longi
Dodano
28.10.2004 02:52:37
Iiiiiiitam, zaraz format kurna. Nie znacie innego slowa ?

Odpal kompa z dyskietki awaryjnej w98 i wpisz "scanreg /restore". Przywrocisz sobie rejestr do ktoregos dnia, gdy bylo OK.


Update:

przeciez masz ME a tam chyba jest "przywracanie systemu".
EL NINO
Dodano
28.10.2004 02:28:25
Hj bardzo chetnie ,ale
hj spowodowal blad w nieznany jak wiekszosc aplikacji :?
Cos mi sie wydaje ze najszybciej bedzie formacikiem to potraktowac :?
Longi
Dodano
28.10.2004 02:09:58
Tak na czuja to my tez nie wiemy. Moze HJ http://www.centrumxp.pl/forum/viewtopic.php?t=19974 ?
EL NINO
Dodano
28.10.2004 00:14:26
Longi
Dodano:
27.10.2004 23:43:55
Komentarzy:
6
Strona 1 / 1