Creative ZENv problem z podłączeniem

Jestem posiadaczem odtwarzacza mp4 Creative ZENv. Mam problem z podłączeniem go do komputera i załadowaniem muzyki itp. po zainstalowaniu oprogramowania i podłączeniu odtwarzacza do komputera słychac charakterystyczny dzwięk informujący o podłączeniu nowego sprzetu, bateria w odtwarzaczu się ładuje na wyświetlaczu odtwarzacza pokazuje się napis ZADOKOWANY i na tym koniec program nie widzi sprzetu. Próbowałem już kilka razy wszystko usunąć i jeszcze raz zainstalować ale bez rezultatu. Ze strony creative sciągnąłem najnowszą wersję oprogramowania i też nic. Cały czas - NO PLAYER CONNECTED Bardzo prosze o pomoc w tej sprawie bo nawet nie mogę się nacieszyć ze sprzetu.

Odpowiedzi: 7

Usuń oprogramowanie jeszcze raz,wyczyść rejestry ręcznie,uruchom -regedit i usuń wszystkie klucze powiązane z Creativem w HKEY_CURRENT_USER i HKEY_LOCAL_MACHINE
detektor
Dodano
13.09.2007 16:14:18
No niestety nie widać go w zarządzaniu dyskami Firma Creative też mi juz nie pomoże bo mineło juz dawno 30dni od zakupu
Jeanny
Dodano
12.09.2007 15:14:48
wejdź w zarządzanie dyskami [diskmgmt.msc] i zobacz czy go tam widać. jeśli tak to sformatuj go pod warunkiem, że nie masz na nim ważnych danych.
Endrju
Dodano
12.09.2007 10:55:21
Firma Creative do 30 dni po zakupie zapewnia telefoniczną pomoc w obsłudze urządzenia. Może tam spróbuj zapytać, może się z tym spotkali? Jakby co daj znać.
ChrisGud
Dodano
11.09.2007 23:40:56
"UWAGA ;NIE wolno podłączać odtwarzacza do komputera przed skonfigurowaniem oprogramowania" to cytat z instr. obsługi Usunołem wszystko z komputera ,wyczyściłem rejestr (prog. EasyCleaner) zrestartowałem komputer. Po czy ponownie zainstalowałem oprogramowanie system sie zrestartował podłączyłem odtwarzacz i dalej jest to samo. Słychać podłączenie sprzetu ale program Go nie widzi. NO PLAYER CONNECTED Może by trzeba było głębiej wszystko po usuwać i na nowo spróbować?
Jeanny
Dodano
11.09.2007 16:27:49
System Win Xp SP2, próbowałem juz na wszystkich wejściach USB. Z tego co juz się dowiedziałem to nie bedzie go widać w Mój Komputer jako dysk wymienny . Tylko i wyłącznie w programie. Przyznam ,że na samym początku najpierw podłączyłem mp4 do portu USB w monitorze a pózniej zaczołem instalować oprogramowanie. Jest to błędem. Bo w instrukcji obsł. jest tłustym drukiem napisane ze nie wolno tak podłączać. Najpierw program potem podpiąć odtwarzacz. Może tu tkwi błąd?
Jeanny
Dodano
11.09.2007 00:40:54
  • Endrju 11.09.2007 09:00:16

    [quote=Jeanny]...Bo w instrukcji obsł. jest tłustym drukiem napisane ze nie wolno tak podłączać. Najpierw program potem podpiąć odtwarzacz. Może tu tkwi błąd?[/quote]w takim razie zrób zgodnie z instrukcją i opisz efekty

Proszę podaj jaki masz system operacyjny... Spróbuj innym wejściem USB. Oprócz tego, że urządzenie powinno być w Creative Explorer powinno również znajdować się bezpośrednio w Moim Komputerze pod postacią urządzenia przenośnego (dysku). Mam nadzieję, że uda mi się rozwiązać problem. Czekam na odpowiedź.
ChrisGud
Dodano
09.09.2007 23:06:56
Jeanny
Dodano:
09.09.2007 17:23:48
Komentarzy:
7
Strona 1 / 1