creative nomad jukebox2

Witam Kupiłem ostatnio na allegro Jukebox 2 ale niestety bez żadnych sterowników. Odtwarzacz po podłączeniu do komputera zostaje wykryty ale nie znajduje sterowników przez co nic nie mogę z nim zrobić. Znalazłem na internecie sterowniki do niego ale nadal nic nie mogę z nim zrobić bo nadal go nie widzi.W wymaganiach jest : Karta dźwiękowa Sound Blaster® Audigy™, Extigy™ lub Live!™ do obslugi rozszerzen EAX® przy odtwarzaniu MP3. ja mam realtek ac'97 Audio for VIA (R) Audio Controller zintegrowana z płytą główną ale uważam ze komputer powinien mi go wykryć i ostatecznie najwyżej bym miał problem z jego działaniem czy mógł by mi ktoś doradzić skąd pobrać odpowiednie sterowniki bądź co mam zainstalować by to ruszyło z góry dziękuje i pozdrawiam

Odpowiedzi: 2

Znajomy mi doradził że jednak problem może być spowodowany tym że odtwarzacz domaga się karty dźwiękowej creativa której ja nie posiadam jak spróbuje z inna karta to dam znać czy ruszyło dzieki
piotr1p
Dodano
18.04.2009 23:07:47
Na firmowej stronie nie ma żadnego FAQ, troubleshooting czy temu podobnych? A sprzedawca też nie może Ci udzielić żadnych informacji?
XanTyp
Dodano
17.04.2009 01:47:37
piotr1p
Dodano:
17.04.2009 01:10:42
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1