crack do XP

czy ktoś wie skąd moźna zassać crack do XP profesional

Odpowiedzi: 14

Mysle z racji na poziom jezykowy oraz tematyke juz wystarczy...
mrsit
Dodano
09.12.2003 08:23:37
danieldz:
Cze, ja mam cracak ktory dziala na 100 %, jak chcesz to ci go przesle–tylko podaj swoj adres e–mail. A jak nie to szukaj poprzez :–) – zakladka cracks. Napisz a moge ci go przeslac,zaoszczedzisz czasu. Pozdrawiam danieldz



PROSZE CIE JAK MASZ WYSLIJ ME XP CRACK PRO.
MUJ ADRESS JEST WINMAX01@COMCAST.NET
Anonymous
Dodano
09.12.2003 04:28:23
[quote="Jucha"]Co wy tutaj pieprzycie – nie ma cracka do XP. Wprawdzie mozna wyeliminowac potrzebe rejestracji lecz bomba czasowa i tak zadziala. Sprobujcie tylko zmienic date na np pol roku pozniej – i zrestartujcie komputer. Zobaczycie sami ha ha ha – co sie bedzie dzialo. Pisze bo sam przez te meki przeszedlem. Jest na szczescie rozwiazanie. Ci gnoje z Microsoftu zrobili wersja XP Pro Corporate. Polega ona na tym, ze nie trzeba jej nigdy rejestrowac. Wprawdzie jest taka opcja lecz nalezy ja zignorowac. Najwazniejsze jednak, ze nie wymaga ona upgrade (ktory eliminuje bombe czasowa). Te wersje Pan Gates spreparowal dla wielkich kompani oraz innych instytucji np rzadowych, ktore nie beda sie pieprzyc z jakimis rejestracjami czy upgradeami. Teraz najwazniejsze – nigdzie i za zadne pieniadze nie mozna tego kupic. Mozna jednak calkiem za darmo sciagnac przy pomocy Kazaa. Wiem wiem – szpiegowanie i reklamy. I na to jest sposob – istnieje wersja Kazaa LITE, przerobiony Kazaa 1.6 tak aby nie zarzucala kompa reklamami i nie wykorzystywal go dla jakis niewiadomych operacji, co najwazniejsze nie wysyla zadnych informacji o komputerze, ktore te bydlaki potem wykorzystuja w marketingu lub kto wie udostepniaja pierdolonemu rzadowi USA.
Zycze powodzenia TYM3K




co ty tu czlowieku napisales wez sie lecz na glowe albo co!!!!!!!!!!!!!!! :P
Trampek
Dodano
15.03.2003 00:29:47
hehe ale sciema, gosc nie wie o czym mowi, uslyszal gdzies slowo crack i myslal ze to o to chodzi. Nie wystarczylo by mu powiedziec, ze to chodzi o serial ??? A seriali jest mnogo, wystarczy tylko siegnac :)
DRiVeR
Dodano
16.11.2002 07:21:43
do danieldz.
prześlij i mi craka do windows xp home pl
z góry dzięki

mój adres: keri@o2.pl
Keri
Dodano
05.09.2002 15:20:33
Prześlij mi cracka!!! :
Lezio111
Dodano
05.08.2002 08:50:28
Do danieldz.

Prześlij mi jak moźesz cracka do Win XP Professional Ang.

dzacek7@wp.pl
DźaceK
Dodano
10.07.2002 18:32:26
BORIS TY CHYBA GLABEM JESTES PATRZ WYZEJ

CRACK DO XP PRO HA HA CIEKAWE PO KIEGO WAŁA
NAPEWNO Z TYM CRACKIEM SYSTEM BEDZIE DOBRZE DZIAŁ JESLI WOGÓLE SIE ODPALI:))
zbor
Dodano
09.07.2002 14:59:25
TO WŁASNIE WERSJA WINDOWS WINDOWSA XP PROFESSIONAL NIE TRZEBA, ALE MOŻNA ZAREJSTROWAĆ W MICROSOFT I JEST ONA PRZEZNACZONA DLA FIRM ,NIE POSIADA KONIECZNOSCI AKTYWACJI I LIMITU ZMIAN KONFIGURACJI
TO TWOJE SŁOWA Jucha SA UKRYTA BOMBA :) JAK TE TWOJE WYPOCINY CZYTAM TO MOZNA SIE TYLKO Z TEGO POSMIAC ALE GŁUPICH NIE SIEJĄ.
POTEM LUDZIE CZYTAJA JUCHOWE WYPOCINY I KUPUJA XPKI NA GIELDACH CRACKOWANE NIE WIADOMO PRZEZ JAKIEGO CHUJA I JACKIM CRACKIEM I PŁACZĄ ZE XP TO GÓWNO
JAK SIE MA ORYGINALNEGO PIRATA WSZYSTKO JEST OK
XP PROFESSIONAL JEST COOLL !
zbor
Dodano
09.07.2002 14:56:45
Do danieldz: jeźeli to nie problem to podeslij na maila cracka do xp pro. boris_szczecin@interia.pl

Z góry dzięki
Boris
Dodano
24.06.2002 15:15:45
Do danieldz !
Czy mógbys mi przesłać tego dzialającego crack'a do Win XP Home Pl na kurtion@inetia.pl

Pozdrawiam
Kurtion
Dodano
23.06.2002 14:11:46
do XP pro nie ma cracka, bo jest niepotrzebny, a jesli masz home... to zmien na pro :D
a propos jakichkolwiek crackow polecam :–)
pozdroofki
Eximius
Dodano
22.06.2002 21:59:43
Co ty jucha pierniczysz w winie i biosie przestawaiam date o 10 lat i chodzi :), zadnych bledow nic, testowalem na Win xp home edition i profesionall (nie corporacyjnej wersji) I jak narazie od 3 miesiecy mi dziala bez najmniejszego zarzutu. Zastanow sie co piszesz, poprostu trzeba miec dobrego cracka ktorego ja posiadam.
Anonymous
Dodano
27.05.2002 17:41:21
Jucha
Jak nie moźna kupićnigdzie i za źadne pieniadze
ja kupiłem i to za młe pieniądze i nawet nie było opcji
rejestracji czy aktywacji zwał jak zwał ;)
Dział od ponad 3 miesięcy i nawet raz nie domagał sie
aby go aktywować czy rejestrować.

Pozdrawiam

dusk
Anonymous
Dodano
27.05.2002 17:41:12
Anonymous
Dodano:
23.05.2002 22:06:25
Komentarzy:
14
Strona 1 / 1