Coś nie tak z systemem po formacie.

Witam ! Ostatnio miałem problemy z wirusem copy.exe , który mi po blokował dużo rzeczy . A jako , że nie miałem nic specjalnego na dysku to sformatowałem komputer aby się z nim nie użerać. Najpierw miałem problem ze sprawdzaniem plików po uruchomieniu XP , ponieważ gdy wyłączałem sprawdzanie to się resetował komputer a gdy zostawiałem to sprawdzał i się zawieszał (czekałem już godzinę , naciskałem wszystko na klawiaturze i nic ;/) Drugi raz postawiłem system i udaje mi się pominąć to sprawdzanie bez bólu , lecz boje się że za którymś razem mi się nie uda. To po pierwsze. A druga sprawa to zdarza mu się często przymulać , nawet przy najprostszych czynnościach najczęściej jak otworze trochę więcej kart w firefoxie np. 4 albo jak gram (nawet w stare gry ze śmiesznymi na dzisiejsze czasy wymaganiami) to zdarza się , że wolno wtedy pracuje albo się zawiesza na dobre i trzeba resetować. Tak samo mam z wygaszaczem ekranu. Zostawiam komputer , potem wracam wyłącza się wygaszacz , ale wszystko wisi :/ Ogólnie system jest sprawny tylko zdarzają mu się takie akcje. Przed formatami nie było żadnego z tych problemów. Proszę o jakieś sugestie co to może być ? :neutral: //edit Dodam jeszcze , że po 1 formacie instalowałem tylko sterowniki , avasta i kilka programów z oficjalnych zaufanych stron.

Odpowiedzi: 0

Marteeno
Dodano:
20.08.2011 00:12:46
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0