Coś nie tak z moim adresem IP ?

[b]Witajcie,[/b] Chciałem powiesić moją małą stronę www w domenie firmy, w której pracuję. Moja firma ma wykupioną usługę hostingową w strefa.pl Niestety nie mogę połączyć się przeglądarką z moją stroną, choć inne strony otwierają się normalnie. [b]Łączę się z domu, mam stały IP. Co ciekawe, jeśli zmieniam mój adres IP programem TOR to strona otwiera się normalnie.[/b] Walczę z tym już dość długo i prawdę mówiąc opadłem z sił... :-k Czy ktoś z Was miał taki problem? Pozdrawiam serdecznie i czekam na jakieś sugestie...

Odpowiedzi: 5

m@req - nie przypominaj, bo o tym pamiętąłem, ale sugestia była w oparciu o b. podobną sytuację. Właściciel strony dokonał jej modyfikacji i z jego komputera cały czas wyświetlana bła wersja poprzednia, a z dowolnego innego już ta nowa ( róznica w stosunku do Twego opisu polegąła na tym, że on nie zmieniał u siebie IP ). Rozwiązanie pojawiło się "samo" po mniej więcej dobie - nowa wersja się "znalazła".
Rebe
Dodano
23.12.2007 16:10:23
Ban na IP?
Endrju
Dodano
23.12.2007 15:20:46
Dziękuję za odzew. Jeśli chodzi o przeglądarkę, to mamten problem z IE oraz z Firefoxem. Gdzieś coś blokuje moje IP. Ale przyponę tylko, ze gdy zmianiam IP, ta sama przeglądarka otwiera wszystko. W pracy nic nie mogą mi pomóc...
m@req
Dodano
23.12.2007 00:40:40
Prędzej przeglądarka gdzieś cacheuje pustkę.
Rebe
Dodano
21.12.2007 09:56:59
A w pracy rozmawiałeś o tym? Może zapytaj kogoś, kto tam odpowiada za tę część działań Twojej firmy...
XanTyp
Dodano
21.12.2007 09:32:21
m@req
Dodano:
18.12.2007 15:18:05
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1