[!] Coś co sprawdzi za mnie łączny czas danych klipów

[b][!] Coś co sprawdzi za mnie łączny czas danych klipów [/b] Siemano (witam!). Nie wiem czy to odpowiednie forum, bo do takich rzeczy chyba służy inny soft niż ten z rodziny firm produkujących programy do montażu, no ale co szkodzi spytać. PRAWDA? Zatem sprawa wygląda tak... Nagrałem jakiś tam materiał. Dużo "taśmy" się zużyło z czego wybierze się kilka najlepszych ujęc, okroi materiał i zapisze. Ale jak sprawdzić z ilu minut nagrań, powstał nassz finalny filmik? Chcę to wiedzieć z czystej ciekawości, to jest interesujące. Bo np. tworzymy reportaż o czymś tam, nagraliśmy 4 godziny filmu, z czego wybraliśmy co najlepsze i powstał film trwający 80 minut. I chcę coś takiego się dowiedziec... Zatem jak sprawdzić (czy istnieje jakiś program/sposób itd..) ile MINUT (jaki czas) mają nasze pliki na dyskach? Aby np. wrzucić wszystkie surowe klipy do jednego folderu, zaznaczyć je i jakoś uzyskac informacje na temat łącznego czasu trwania wszystkich filmów.

Odpowiedzi: 2

Swietny pomysł, dziękuję!
BUNCH
Dodano
22.04.2010 17:44:28
Wrzuć je do jednej playlisty w WinAmpie. O ile będzie obsługiwał konkretne formaty, w jakich zapisujesz video. Chociaż, może nawet nie będzie miało to znaczenia. Gdzieś w opcjach playlisty znajdziesz total time, czy coś w tym guście. Dokładnie Ci nie powiem, co i gdzie, bo już dawno porzuciłem ten program.
XanTyp
Dodano
22.04.2010 00:32:52
  • BUNCH 04.05.2010 08:25:03

    [quote=XanTyp]Wrzuć je do jednej playlisty w WinAmpie. O ile będzie obsługiwał konkretne formaty, w jakich zapisujesz video. Chociaż, może nawet nie będzie miało to znaczenia. Gdzieś w opcjach playlisty znajdziesz total time, czy coś w tym guście. Dokładnie Ci nie powiem, co i gdzie, bo już dawno porzuciłem ten program.[/quote] No extra, tylko dlaczego jak przewijam listę to ten czas się zmienia? Tak jakby pokazywał łączną długość tylko tych wyświetlonych plików które mieszczą się na jednej stronie bez użycia scrolla. Też tak macie? Poradziłęm sobie, zaznaczyłem CTRL plus A i pokazało, dziwne,

  • XanTyp 04.05.2010 14:14:52

    [quote=BUNCH]Też tak macie?[/quote]Nie? Bo nie mam winampa? Wspominałem chyba ;) Poza tym - tylko Tobie chyba jest to potrzebne do własnych statystyk.

BUNCH
Dodano:
21.04.2010 23:47:19
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1