Cos co psoci mi...

Heya wszystkim mama takie pytanie...jak usunąć takie coś...juź tłumaczę, kolega się bawił moim systemem bez mojej wiedzy oczywiscie i zrobil mi psikusa otoz podczas uruchamiania systemu windows wyskakuje mi komunikat, ze niby mam jakiegos wirusa,ale to tak naprawde nie jest wirus ale plik, ktory niby jest wirusem, i antywirusowy program go przechwytuje i informauje mnie , ze to wirus...zapewne gdzies to jest w rejestrze systemowym, gdyz tam inne rzeczy mi dodatkowe zrobil...ale nic szkodliwego, wiec chcialabym to usunąc..tego psotnika..czy ktos wie, gdzie to w rejestrze zmienic..a moze nie tam mam szukac...pliss help me!!!:):):)

Odpowiedzi: 4

Wszystko pięknie – tylko, źe podałaś chaotyczne informacje, Asiu. Nie wiemy np. jaki to plik, co wyświetla antywirus – a od tego trzeba zacząć :)

Mimo to ja tym razem ja doradzam inną metodę – odłóź programy na bok i daj koledze mocno po łapach jakimś kijkiem (albo anteną samochodową :D ), niech wyczyści rejestr, usunie plik z autostartu i z dydku i nie grzebie więcej gdzie nie potrzeba bez niczyjej wiedzy. Tak będzie najprościej :D

PS. Przepraszam za w/w poradę, ale nie lubię, jak ktoś dłubie w komputerze bez wiedzy właściciela a potem zostawia go z problemem – nawet jeśli jest to źart.
wirus
Dodano
24.01.2004 08:59:55
Kiedyś się bawiłem podobnymi rzeczami.

Jak dobrze pamiętam to pasuje hasło koniec.
Czy coś w tym stylu.

Pewnie wrzucił Ci to na Autostart.
Tomekk
Dodano
23.01.2004 23:14:15
EL NINO:
Jezeli to info od antyvira, to powinien sam albo usunac, albo naprawic albo przeniesc do kwarantanny jesli sobie nie radzi z naprawa.
Przeskanuj calego kompa.


...Chyba,źe jest tak skonfigurowany.
Jeźeli nie,zawsze pyta o decyzję usera.
Najbezpieczniej jest plik umieścić w kwarantannie,ręcznie,poprzez "Add". :D
tire
Dodano
23.01.2004 16:19:00
Jezeli to info od antyvira, to powinien sam albo usunac, albo naprawic albo przeniesc do kwarantanny jesli sobie nie radzi z naprawa.
Przeskanuj calego kompa.
EL NINO
Dodano
22.01.2004 00:07:47
Anonymous
Dodano:
21.01.2004 23:54:58
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1