CO ZROBIĆ GDY ZAPOMNI SIĘ HASŁA NA KONTO W WIN XP PROFESJ

gdy zmieniałam hasło na koncie administracyjnym zrobiłam to zbyt szybko i niechlujnie teraz niemoge wejść na nie (niepamiętam hasła) .Niemam dyskietki resetujacej haslo, podpowiedzi tez nie, co mam zrobic? Sformatować kompa , moze kogos innego dyskietka resetujaca bedzie działac? help!!!!!!Co zrobiCć by móc wejść na swoje konto w kompie??? trapez4@o2.pl

Odpowiedzi: 6

dzieki wszystkim za odpowiedz, przeinstalowalam Windowsa i teraz juz sobie zrobie dyskietke na wypadek nastepnej amnezji mojego umyslu.
Nie pochlastalam sie jednak :–)
Anonymous
Dodano
14.01.2002 10:44:33
Ja bym się pochlastał!!! ;–p
Anonymous
Dodano
13.01.2002 02:04:15

A CO ZROBISZ JAK ZAPOMNI CI SIĘ HASEŁKO ADMINISTRATORA ,BO NA KAŻDE KONTO DAŁEŚSOBIE HASŁOO:) ?

W PANELU STEROWANIA W KONTACH UŻYTKOWNIKÓW PO KLIKNIECIU NA KONTO POJAWIA SIĘ NAKŁADKA ZAPOBIEGAJ ZAPOMNIENIU HASŁA
DZIALA TO TAK ZE WINDOWS ZAPISUJE KOD HASLA
GDY GO ZAPOMNIMY I KLIKNIEMY PRZY LOGOWANIU UŻYJ DYSKU RESETOWANIA HASLA ALBO JAKOS TAK TO WINDOWS WCZYTA INFORMACJE Z DYSKIETKI I BEDZIEMY MOGLI SOBIE ZMIENIC HASLO NA DOWALNE I BEDZIEMY MOGLI SIE ZALOGOWAC !
zbor
Dodano
13.01.2002 00:11:41
podczas insatlacji ustawiasz haslo i to jest wlasnie haslo dla administratora
Anonymous
Dodano
11.01.2002 17:17:21
Ja stworzyłam uźytkownika i zahasłowałam i teź kurde nie mogę juź wejśc. Po uruchomieniu w trybie awaryjnym pojawia się teź uźytkownik Administrator – ale jakie ma hasło???????????
Please help!
Anonymous
Dodano
11.01.2002 11:52:53
z tego co wiem jest jakieś hasło uniwersalne, tak jak są uniwersalne hasła do zabezpieczonych biosów, ale jakie ono jest ?????
Anonymous
Dodano
04.01.2002 23:58:30
Anonymous
Dodano:
04.01.2002 17:23:20
Komentarzy:
6
Strona 1 / 1