Co to za procesy w menedżerze i dlaczego muli mi Mozilla??

Mam pytanie! od jakiegoś czasu zauważyłem takie ot procesy: WgaTray.exe Taskgmr.exe (zżera najwięcej procka) explorer.exe (jako że nie używam explorera on nadal się pojawia). Jak usunąć te 3 problemy? A i dlaczego po naciśnięciu na Mozillę ona włącza się po 5 minutach? (Rejestr czyszczę co tydzień).

Odpowiedzi: 2

[b]dodrion[/b], nie myl explorera z Internet Explorerem. WgaTray.exe to ten od legalności systemu, znaczy masz pirata i piszesz tu ? Taskgmr.exe to właśnie ten programik, który odpaliłeś, żeby sobie procesy pooglądać, czyli Menedżer zadań. Co do Mozilli to już Ci [b]XanTyp[/b] napisał ...
Ucho
Dodano
09.03.2011 21:49:41
[quote=dodrion]Jak usunąć te 3 problemy?[/quote]Nie rozumiem tego postu. Ciekaw jestem, jak pracujesz na kompie pod windowsem, mając wyłączony explorer :mryellow: O reszcie aplikacji jest dość w sieci. Nie trudno będzie ci znaleźć opisy ich działań. To żadna filozofia. Poczytać. Btw [quote=dodrion]od jakiegoś czasu zauważyłem (...)[/quote]Pogratulować spostrzegawczości #-o A... odnośnie Mozilli... wróżka ma nadal wolne. Więc możemy sobie gdybać do upojenia przy takiej ilości danych wyjściowych.
XanTyp
Dodano
09.03.2011 20:44:26
dodrion
Dodano:
09.03.2011 19:46:14
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1