Co to za dziwne maile mi przychodzą?

Witam. Od 3-ch dni na swojej skrzynce pocztowej w programie Outlook przychodzą mi DZIESIĄTKi maili o takiej treści: [img]http://imageshack.us/a/img825/1351/wtfpw.jpg[/img] Podejrzewam, że to jakies informacje zwrotne. Wszak, do nikogo nie wysyłałem takich wiadomości. Moja skrzynka "wysłanych" nie zawiera żadnych maili. Antywirusem AVG i Spyware Doctorem (oraz ESETem) skanował calutki komputer dwa dni temu. Coś znalazł jeden czy drugi - usunął. Ale dlaczego te maile wciąż napływają?

Odpowiedzi: 5

Coloro02 - odłącz SWÓJ komputer od sieci i przerzuć się na pasjansa.... h1183596 (vel. Bunch) - prawidłowa odpowiedź brzmi: skanowanie zarażonego systemu z jego poziomu jest do niczego. Zaopatrz się w jakiegoś linuksa botowalnego z antywirusem (Dr. WebCureIt zdaje się takie cudo miał w ofercie). Ponadto - warto byłoby zapoznać się z wynikami skanu OTL. O logi z FW nie pytam bo coś mi się wydaje że na to już za późno.
Veers
Dodano
26.01.2013 22:24:57
Odłącz ten komputer z gniazdka! Nie próbuj włączać! Na innym komputerze pozmieniaj hasła do wszystkiego! Jeszcze nie włączaj do gniazdka! Przygotuj płytę z Win XP Reinstaluj Windowsa i po sprawie. Tylko nie włączaj go normalnie tylko włącz wciśnij szybko płytę i reinstaluj jak najszybciej.
Color02
Dodano
26.01.2013 19:12:01
Panowie, poradźcie coś bo zaczyna mnie to już WKURZAĆ. Przeskanowałem komputer, wzystkim czym można było. Już nie ma CZYM czegokolwiek jeszcze przeskanować. Pozmieniałem hasła na każdej poczcie, a na jednej z nich wciąż przychodzi taki raport (na innych póki co cisza). A do tego: - na jednym z kont odrzuca mi adres na jaki chcę coś wysłać z programu OutlookEkspress (z przeglądarki podobno wysłano). - zablokował mi onet skrzynkę jednego konta i taką właśnie informacje podał - zablokował mi dostawca mojej domeny kolejną skrzynkę Zostały te onetowskie, hasła wszędzie zmienione, a na jednej z nich znów wraca to gówno! Skanowałem AVG, ESET, COMBOFIX, SPYWARE DOCTOR, CCLEANER. To co jeszcze? Żadnych bugów. [b]Co ciekawe jak zmieniam hasło w przeglądarce to już potem nie wywala informacji o niezgodnym, zapisanym haśle w programie pocztowym w przypadku jednego tylko konta na Onet poczcie. Jakim cudem wie program co to za hasło?[/b]
h1183596
Dodano
30.10.2012 06:15:51
No własnie skanowałem: - CCleanerem, - Combofixem, - AVG Anrtivirus, - ESET Antivirus.
h1183596
Dodano
29.10.2012 17:25:09
[quote=h1183596]Podejrzewam, że to jakies informacje zwrotne. Wszak, do nikogo nie wysyłałem takich wiadomości.[/quote] To jest dokładnie to: info zwrotne, że Twój mail nie doszedł bo coś tam.. (np. źle podałeś adres, albo coś). Pewnie dalej masz zasyfiony system i Twój post powinienem przenieść do działu "Bezpieczeństwo". Skanuj kompa na wszystkie sposoby i wywal robale !
Ucho
Dodano
28.10.2012 15:34:06
h1183596
Dodano:
25.10.2012 05:23:49
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1