Co to jest?

1. Otwórz Worda
2. Wpisz: =rand(200,99)
3. Naciśnij 'Enter'
4. Poczekaj...

... i jak w temacie: co to jest?

P.S.: Cyferki w nawiasie mogą być inne.

Pozdrawiam

Odpowiedzi: 20

jak wpisałem =rand(200,99)
to mi równiutkie 180 wywaliło :)
maq123
Dodano
21.01.2005 18:47:11
Czy mozna to w jakis sposob zastosowac zeby word robil to ze zdaniem ktore ja napisze ??
Eryk_B
Dodano
19.01.2005 10:20:11
Witam!

u mnie po wpisaniu formułki pojawił się ten sam tekst co wszystkim na 189!!! stronach
pozdrawiam
Anonymous
Dodano
21.01.2004 11:18:59
dotyczy napisu w wordzie =rand(200,99)
pierwsza liczba oznacza ilość powtórzeń zdania,
a druga oznacza w ilu kolumnach będzie ono drukowane
trmk
Dodano
17.01.2004 20:33:34
hahaaha jestem jak narazie najlepszy 658 stron :P
persiwald
Dodano
23.08.2003 01:41:19
u mnie 323.
ale mam czcionke wielkości 14
Tomekk
Dodano
05.08.2003 00:13:23
u mnie 323.
ale mam czcionke wielkości 14
Tomekk
Dodano
05.08.2003 00:13:23
Pani z dzidą:
Hahaha,no co Ty:P Wiem ze w kazdej chwili no i tak zorbiłam:) A chodzi mi czy mozna wywalic to zeby mi sie tak nie włączało jak wpisze to =rand(200,99)

Jak wyłączysz autouzupełnianie to nie będzie juź tego :)
damipl
Dodano
04.08.2003 21:50:32
a ja jestem skromny u mnie tylko 247 :)
Xior
Dodano
23.06.2003 01:34:13
A u mnie 167. :D :D :D
damipl
Dodano
21.06.2003 17:54:24
A u mnie 167. :D :D :D
damipl
Dodano
21.06.2003 17:54:24
u mnie 157 stron :lol:
gen
Dodano
14.06.2003 11:58:51
No to raczej nie bardzo... poprostu powstrzymaj sie od wpisywania tej magicznej formulki...

Wczoraj nie wiedzialas o niej i bylo calkiem dobrze...
brtx
Dodano
12.06.2003 19:57:43
Hahaha,no co Ty:P Wiem ze w kazdej chwili no i tak zorbiłam:) A chodzi mi czy mozna wywalic to zeby mi sie tak nie włączało jak wpisze to =rand(200,99)
Pani z dzidą
Dodano
12.06.2003 19:20:12
Programisci sie nudzą a nowsze wesje softu w zadziwiającym tempie puchną :?
domin_g
Dodano
12.06.2003 19:19:06
Te 43 strony moźesz wywalić w kaźdej chwili :lol:
Gagman
Dodano
12.06.2003 15:30:37
Tzn co wywalic?? Bo nie kapuje....
brtx
Dodano
12.06.2003 15:26:31
Dobre,hehehe!
A mi sie wyświetliły tylko 43 strony! A czy to moźna w jakiś sposób wywalić bo niby po co mi to?
Pani z dzidą
Dodano
12.06.2003 15:22:59
Co to jest???
Oczywiście jest to efekt nudzenia się programistów z microsoftu. A ściślej mówiąc jest to jedno z ich easter eggów. Czyli jaj umieszczonych w programie, w systemie teź tego jest sporo.
SLAY3R
Dodano
10.06.2003 01:41:05
Hmmm, u mnie po wpisaniu =rand(200,99) i naciśnięciu Enter, pojawia się coś takiego:
Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig.
Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź jeźa lub ośm skrzyń fig. Pchnąć w tę łódź ....

i tak przez 189 stron :shock:
Gagman
Dodano
10.06.2003 00:58:42
Gagman
Dodano:
10.06.2003 00:25:57
Komentarzy:
20
Strona 1 / 2