Co jest powodem blokowania się Steama???

Witam, chciałbym spytać, co może być powodem blokowania się Steama na moim kompie...bardzo często podczas gdy w CSS:Source(posiadam oryginał kupiony w empiku, bez ściemy) nagle blokuje sie wszystko, jest powtarzalny dzwiek ktory byl slyszalny w momencie zablokowania sie komputera, i obraz ktory ani drgnie.gdy probuje wyjsc do windy i zamknac proces, pojawia sie problem zmiany rozdzielczosci ekranu, gdy chce ja zmienic winda wskazuje na zrestartowanie kompa...co moze byc tego powodem i jak temu zapobiec?

mam 768 ramu kingstona(1kość256 2kość 512)
Athlon XP 2500+
Płyta głowna: Abit NF7S
Karta Graficzna: Radeon9200
miejsca na dysku nie brakuje...

nie wiem co jeszcze moze byc pomocna informacja w ustaleniu przyczyny mojego problemu...

Z góry dziekuje, i pozdrawiam 

Posklejałem te twoje 3 posty w jeden, następnym razem jak zapomnisz coś dopisać to wiedz, że swoje wypowiedzi można edytować.
SLAY3R

 

Odpowiedzi: 1

Ten Twój Radeon nie jest podkręcony  ( szczególnie pamięć )?
Jeżeli nie to może to być albo przegrzewanie karty - objaw może pasowac, albo coś ze sterownikiem - w logach systemu niec nie ma obłedach, ew. przy opcji VPU Recover. W sprawie rozdzielczości - może opcja "wyłącz narzedzie szybkiej zmiany" masz zaptaszone(?).
Rebe
Dodano
01.12.2006 19:33:19
  • Klamkomanetka 02.12.2006 00:49:01

    <p>karta była podkręcana,procek tez.<br></p><p>W sprawie tego kawałka tekstu chciałbym prosić o uproszczenie jeśli łaska<br><br><br><b>"albo coś ze sterownikiem - w logach systemu niec nie ma obłedach, ew. przy opcji VPU Recover. W sprawie rozdzielczości - może opcja "wyłącz narzedzie szybkiej zmiany" masz zaptaszone(?)"</b></p><p>i tak przy okazji gdzie sie moge zaopatrzyc w wiedze potrzebna do pelnego rozumienia jezyka blizej informatycznego? <br>&nbsp;</p>

  • Rebe 02.12.2006 09:18:13

    <DIV>Najpierw sprawdź reakcję na "odkręcenie" karty.</DIV> <DIV>&nbsp;</DIV> <DIV>Ad rem:</DIV> <DIV>Logi - w uruchom wpisz eventvwr.msc i przejrzyj zawartość sekcji system i aplikacje by zobaczyć czy tam nie ma oznaczenia występujących błedów.</DIV> <DIV>Reszta dotyczy - niestety nie podam jak to jest przy Twojej karcie i starszych sterownikach, bo dysponuję innym modelem i używam Cotrol Panelu, a nie Catalyst Control Center - rozejrzenia się po zakładkach właściwości zaawansowanych Ekranu ( ustawienia - zaawansowane i zakładki ATI&nbsp; lub w opcjach CCC, ale to już sam znaleźć musisz ).</DIV>

Klamkomanetka
Dodano:
30.11.2006 17:10:39
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1