Co jest grane !

Po roku odbierania poczty przez Outlooka z 4 kont dzisiaj nagle mu sie przypomniało ze musi odebrac 1054 emaile (295 MB) z jednego z kont, z którego te emaile juz byly pobierane, jednak zaznaczylem by pozostawiac kopie na serwerze... wkurzylem sie bo mam strasznie maly dysk (2 GB) ale niestety z przyczyn niezaleznych nie moge go powiekszyc. Walcze o kazdy MB i juz szokiem był dla mnie plik nieznanego pochodzenia (ponad 200 MB) ale doszedłem ze to pamiec wirtualna czy cos takiego bo mam tylko 62 (to nie pomyłka – 62!) RAMu. Mam Win98SE i do tej pory jakos "smigał" (400 MHz – procek) ale dzisiaj tez zauwayłem ze pliki obrazkowe straciły ikonki Irfanview'a mimo ze wciaz są kojarzone z tym programem a ikonki dysków i kilku waznych folderów, które zmienilem za pomocą jakiegos fajnego programiku zmieniły sie na standardowe (oprócz partycji z systemem, została taka, na jaką zmieniłem). Nie wiem co to za gówno, ale mi sie to nie podoba. Macie jakies sugestie?

26.04.2006

Zaczął się nowy dzien... a wraz z nim nowy problem. Przy włączaniu Outlooka.
MSIMN spowodował wyjątek c0000006H w module DIRECTDB.DLL przy 01905556


W nocy przeskanowałem dysk Kasperskym z najaktualniejsza bazą wirusów. Prósze powiedzcie co sie dzieje :( Pisze prace maturalną a do tego robie prezentacje we fleshu (takze na mature) i boje sie, ze moge utracic te pliki :( Przypomniało mi sie, ze kiedys nagle przestał mi alt działac, ale po resecie działał spowrotem. Mam klawaiture USB ale z przejsciówką na PS/2. Czasami jak napisze "cz" lub "sz" (obojętnie w jakim programie) to klawaitura sie blokuje i pika mi głosniczek systemowy. Odblokowuje sie dopiero, gdy nacisnę jakąs literke z Shiftem.

Odpowiedzi: 4

Dziekuje EL NINO ale w tej chwili nie mam juz nic do stracenia... nie moge kopiowac niczego... (sprawdź czy dysk jest pełny czy jeszcze mat plik jest uzywany i takie tam inne pierdoły). znikneły mi pliki doc i jpg :( Szukałem plików tmp zeby moze choc czesc z materiaów na prezentacje miec... *** ! :( Jak pech, to pech. Ide robic format. Nie ma co marnowac czasu na zalosna próbe naprawy... dzieki za pomoc i 3majcie kciuki. Pozdrawiam...
Bejkrools
Dodano
27.04.2006 12:46:24
Co jeszcze widziales ? To rowniez –> http://support.microsoft.com/?kbid=233264 ?
EL NINO
Dodano
27.04.2006 10:14:36
Dzieki ale tez to widzialem :( Problem w tym, ze mam Outlooka 6 a nie w wersji 5. Do tego nikt nie usuwał ani przemieszczał zadnych plików .dbx ani Messages.ods. Dbx'y znajdują sie tam, gdzie ich miejsce czyli w Danych Aplikacji, a ods'a nikt nie przesuwał ani nie usuwał. Kaspersky nie wykrył nic :(
Bejkrools
Dodano
27.04.2006 01:11:19
http://support.microsoft.com/?kbid=225867
EL NINO
Dodano
26.04.2006 20:55:10
Bejkrools
Dodano:
26.04.2006 02:15:04
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1