co działa, a co nie

od 2 dni dzialam pod W. XP H.E. i moge powiedziec co dziala u mnie i z jakim skutkiem:

NFS Porsche– dziala po ustawieniu zgodnosci ale przycina nawet w menu (pod Win ME chodzilo bez problemow)

NFS high stakes – nawet sie nie uruchamia, zgodnosc nic nie pomaga

nfs III – bezproblemowo, zgodnosc nie potrzebna

Return to castle wolfenstein – jak wyzej

Soldier of fortune (jedynka) – jak wyzej

Max payne – nawet nie chce sie uruchomic instalator
zaznaczam ze wszystko dzialalo bez problemu na Win ME, na razie jak widac remis, mam nadzieje ze wszystkie nowe gierki beda dzialaly.

Jak ktos wie w jaki sposob doprowadzic do uzywalnosci to co u mnie nie dziala to niech pisze (tylko nie w stylu: ustaw w biosie agp na 2x), zauwazylem ze duzo ludzi sie chwali ze im wszystko dziala, gratuluje, ale co z tego? powiedzcie jak to zrobiliscie – to bedzie bardziej konstruktywne

Odpowiedzi: 1

U mnie działa, jak to zrobiłem.?
1)Przed zainstalowaniem z aktualizowałem (liczne poprawki do xp) sprawdziłem bios (UDMA dysku, AGP x4, itp.)
2)sprawdzenie przerwań (najlepiej kaźde urządzenie na osobnym, oprócz kontrolerów)
3)sformatowanie dysku (niski format usuwa wirusy), lub partycji (konieczny test antywirusowy aktualnym programem)
4)instalacja xp (na czystym dysku)
5)sprawdzenie czy zostały zainstalowane wszystkie sterowniki, przy starszych kompach wszystko jest juź zainstalowane
6)zainstalowanie najnowszego sterownika do karty graficznej
7)Juź moźna grać
8)Jeźeli dalej nie działa zainstaluj ME lub idź do serwisu

:wink:
Donay
Dodano
08.06.2002 15:49:02
rety
Dodano:
02.06.2002 00:53:41
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1