Cięźki orzech do.. (problem z plikiem system)

mam plyte asus a7a 266, proca atlon 1700+ gf2 i dysk segate baracuda – niby spoko sprzet ale.....
czesto mi sie zdarza ze po zamknieciu windowsa xp dzieje sie cos z plikiem system(jest uszkodzony)–kiedy kolejny raz go odpalam to pojawia sie komunikat ze brakuje pliku –windowssystem32configsystem i nie moze sie ten xpek odpalic. jedyna rada to format – a tego format C: mam juz dosc:)
dysk mam w 100%dobry, wirow tez nie ma tylko ten cholerny plik jakos sie kaszani!
–moze ktos z was mial podobny problem? – blagam o pomoc i z gory dziekuje:)

Odpowiedzi: 3

Jak instalujesz Xp to uwazaj jakie instalujesz programy i sterowniki. Najprawdo podobniej któryś w z twpich programów lub sterowników wywala tan plik i tyle.

Moja rada:

Spróbuj nagrać tylko XP i popracować nanim bez zadnych sterowników i programów przez 3–4 dni jak będzie dalej dzialal to nagraj sterowniki i znowu popracuj 3–4 dni jezeli dziala to znaczy ze jak instalujesz jakis program to on wywala ten plik lub wprowadza sciezke do rejestru o tym pliku, którego tak naprawde nie ma. Nastepnie próbuj ustalić co to za program.

I tyle
Siwynr1
Dodano
19.07.2002 15:00:23
tez myslalem ze to wina przegrzewania sie procesora. kupilem nowy radiator z wiekszym wentylatorem i wentylator do obudowy i ciagle dzieje sie to szmo :(
pieronek
Dodano
19.07.2002 11:22:58
stawiam na przegrzewanie sie plyty lub procka. Taka konfiguracja sama w sobie wydziela mase ciepla a barracuda robi swoje (dotknij jak chwile popracuje jaka jest goraca) Najszybszy sposob by to stwierdzi sprawdz w biosie po jakims czasie pracy sprzetu temperature lub otworz obudowe i chlodz ja np domowym wiatraczkiem
mrsit
Dodano
19.07.2002 09:34:57
pieronek
Dodano:
19.07.2002 00:56:29
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1